اپل واچ ۲ با صفحه نمایش باریکتری همراست

اپل واچ 2 با صفحه نمایش باریکتری همراست

یک سالی از عرضه ساعت هوشمند اپل واچ شرکت کوپرتینویی اپل می گذرد; تاکنون شایعات بسیاری پیرامون ساعت هوشمند اپل واچ 2 جانشین مدل نخست; منتشر شده است.

گفته می شود این ساعت در سه ماهه پایانی سال جاری یعنی ماه سپتامبر یا اکتبر معرفی و عرضه خواهد شد. براساس گزارشات اخیر; اپل واچ  2 با فرم بهبودیافته تری نسبت به اپل واچ نخست از راه می رسد.

با این حال به گزارش DigiTimes به نقل از MacRumors; نسل دوم اپل واچ صفحه نمایش باریک تر و وزن کمتری خواهد داشت. به گفته این گزارش; اپل راه حل جدیدی برای کاهش ضخامت صفحه نمایش پیدا کرده که در کنار آن موجب افت وزن ساعت نیز می شود.

این گزارش می گوید; اپل می خواهد با حذف لایه اضافی صفحه نمایش به کاهش ضخامت اپل واچ 2 بپردازد. این روش موجب می گردد تا صفحه نمایش ساعت ضخامت کمتری پیدا کرده و در مجموع به کاهش وزن کلی ساعت منجر شود.

در حال حاضر اپل واچ از پرفروش ترین ساعت های هوشمند بازار به شمار می رود و انتظار داریم با ورود اپل واچ 2 این فروش افزایش نیز پیدا کند.

براساس گزارشات قبل; شرکت اپل قرار است در ماه سپتامبر امسال همراه با تلفن های هوشمند آیفون های 7; نسل جدید ساعت هوشمند اپل واچ را معرفی سازد.

با این حال; جهت کسب اطلاعات بیشتر باید به انتظار نشست و نمی توان به شایعات انتشاریافته از سوی شایعه سازان اکتفا کرد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی