معرفی نسخه ی جدید لپتاپ های Orynx pro

معرفی نسخه ی جدید لپتاپ های Orynx pro

کمپانی  System 76 یکی از شرکت های تولید کننده دستگاه های مبتنی بر لینوکس است; از محصولات پر طرفدار این کمپانی می توان به لپتاپ های Orynx pro می باشند.

از آنجا که این محصول کمپانی مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت; سبب شد تا کمپانی System 76 تصمیم به عرضه ی نسخه های بروزشده ی این محصول بگیرد. تغییری که کاربران در نسخه های جدید این لپتاپ مشاهده می کنند تجهیز شدن صفحه نمایش لپتاپ به TNو IPS با رزولوشن تصویری معادل 1920*1080 در کنار نسخه ی HIDPI با رزولوشن 3840*2160 پیکسلی می باشد.

صفحه نمایش TI دارای انرژی مصرفی بسیار کم در کنار نور عالی و نیز مدت پاسخگویی سریعی می باشد. از این رو این صفحه نمایش برای کاربران گیمینگ بسیار مناسب است. نسخه ی IPS از نسخه ی TI جدید تر می باشد و دارای زوایای دید بهتری است وطیف های رنگی با کیفیت تری را ارائه می دهد از این رو این نسخه برای طراحی های دیجیتال بسار مناسب و قابل استفاده می باشد.

صفحه نمایش HIDPI که همان رتینا در محصولات اپل است; تنها برای نسخه های 15.6 اینچی ارائه می شود و دارای رزولوشن بسیار بالایی است و نسبت به دو نسخه ی قبل تعداد بیشتری پیکسل را در یک اینچ گنجانده است و همین امر سبب بالا رفتن کیفیت تصویر در این پنل می شود. اگر کاربران بخواهند از نسخه ی پایه ی این لپتاپ استفاده کنند ناگزیرند که از صفحه نمایش با پنل TI استفاده کنند و اگر مایل به استفاده از کارت گرافیکی NVIDIA GTX 1070 باشند; باید یکی از پنل های  IPS یا رتینا را انتخاب کنند.

پنل IPS با فیمت مضائف 95 دلار و پنل رتینا با قیمت 249 دلار قابل تهیه می باشند.

منبع

این نوشته در مطالب آزاد منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی