رونمایی فوجیتسو از لایف بوک های جدید

شرکت فوجیتسو مدتی با وضعیت مالی نامناسبی در بخش کامپیوتر دست و پنجه نرم می کرد و این امر موجب شد تا کمپانی تمایل به فروش این بخش خود نماید. حتی اخیرا شایعاتی پیرامون ادغام بخش کامپیوتر سه کمپانی فوجیتسو، توشیبا و ویو به وجود آمد اما در نهایت آخرین گزارش به عدم ادغام کمپانی ها اشاره داشت.

حال فوجیتسو در اوایل این هفته تصمیم گرفت تا محصولات جدیدی را معرفی نماید و حتی چند مدل جدید در سکوت خبری به لیست فروشگاه خود افزود. تمامی محصولات از سری لایف بوک بوده و به پردازنده نسل ششمی اسکای لیک اینتل و سیستم عامل ویندوز ۱۰ پرو مجهزند.

شما می توانید در ادامه اسامی لایف بوک های جدید با مشخصاتشان را مشاهده کنید:

Lifebook T936: اولترابوک تبدیل شونده با پردازنده Core i5 6200U اینتل، صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی FHD، حافظه رم ۱۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی

Lifebook T726 : تبلت PC با صفحه نمایش ۱۲٫۵ اینچی، پردازنده Celeron 3955U یا Core i5-6200U، حافظه رم ۲۰ گیگابایتی، هارد درایو ۵۰۰ گیگابایتی یا حافظه اس اس دی ۱۲۸ گیگابایتی

Lifebook E746 – MIL-STD 810G: تبلتی با پردازنده Core i5 اینتل، حافظه رم ۴ گیگابایتی، صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی

Lifebook A746 و Lifebook A576: مشخصات نامعلوم

تمامی دستگاه ها با سیستم عامل ویندوز ۱۰ پرو یا ویندوز ۷ پرو همراه هستند. قیمت هریک از مدل ها به ترتیب T936 بیش از ۱۳۹۹ دلار، T726 بیش از ۸۹۹ دلار، E746 بیش از ۱۴۴۹دلار، A746 بیش از ۱۴۹۵ دلار و  A576 بیش از ۱۹۷۵ دلار خواهد بود.

متاسفانه اطلاعات تاریخ عرضه دستگاه ها مشخص نشده و احتمالا بزودی اعلام شود.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی