رونمایی زوتاک از مینی پی سی گیمینگ Magnus EN 980

شرکت زوتاک که در زمینه تولید سخت افزارهایی چون کارت گرافیک حرف های بسیاری برای گفتن دارد، به تازگی مینی پی سی گیمینگ Magnus EN980 را رونمایی کرد.

این سیستم سازگاری کاملی با هدست های واقعیت مجازی داشته که می توان به Oculus Rift, HTC Vive و برخی دیگر اشاره نمود

به گفته کمپانی این مینی پی سی گیمینگ بزودی روانه بازار خواهد شد و متاسفانه قیمتش نامشخص باقی ماند. زوتاک می گوید Magnus EN980 قادرست از پردازنده نسل ششم اسکای لیک و کارت گرافیک قدرتمند GeForce GTX 980 انویدیا پشتیبانی نماید. چنین سخت افزاری Magnus EN980 را قادر می سازد تا عناوین واقعیت مجازی را به آسانی پوشش دهد و نقصی در عملکرد نداشته باشد.

زوتاک می خواهد Magnus EN980 را طی نمایشگاه Cebit 2016 و GDC 2016 به نمایش بگذارد. این مینی پی سی می تواند از چهار مانیتور همزمان پشتیبانی کند و قدرت کافی را برای نمایش در چهار مانیتور داشته باشد. زوتاک می گوید:

دستگاه معرفی شده به شکلی طراحی شده تا عملکردی بالا و وزنی پایین داشته باشد. این مینی پی سی از خنک کننده مایع بهره برده و می تواند عملکرد بزرگی به کاربران ارائه دهد. خنک کننده موجب افزایش تقویت توان Magnus EN980 خواهد شد تا خللی در عملکرد آن به وجود نیاید.”

انتظار می رود زوتاک طی یکی از نمایشگاه های مورد اشاره جزئیات قیمت و عرضه مینی پی سی Magnus EN980 را آشکار سازد تا طرفداران به تهیه این محصول گیمینگ بپردازند. افراد می توانند همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر سخت افزاری به وب سایت رسمی زوتاک مراجعه نمایند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی