رفع مشکل گرافیکی مک بوک پرو با بروزرسان macOS 10.12.2

رفع مشکل گرافیکی مک بوک پرو با بروزرسان macOS 10.12.2

اپل تاکنون راه حلی برای رفع مشکل گرافیکی مک بوک پیدا نکرده; به تازگی Craig Federighi یکی از اعضای کمپانی بیان داشت که با انتشار بروزرسان macOS 10.12.2 مشکل گرافیکی مک بوک پرو کاملا رفع خواهد شد و کاربران دیگر نگران نخواهند بود.

شرکت اپل در جریان رویداد 27 اکتبر سال جاری خود به معرفی سه مدل از مک بوک پرو پرداخت; که دو مدل آن از نوارلمسی OLED به عنوان جایگزین کلیدهای تابع بهره می بردند.

به هر حال تاکنون چندین گزارش پیرامون مشکل گرافیکی این مک بوک پرو شده که بیشتر آن به مدل 15 اینچی و رده بالای مک بوک پرو اختصاص داشته است.

به نظر می رسد اپل بروزرسان macOS 10.12.2 را تنها برای حل مشکل گرافیکی مک بوک پرو توسعه داده است.

البته علاوه بر مشکل گرافیکی; مک بوک پرو از مشکل عمر باتری نیز رنج می برد و کاربران به این مشکل مک بوک پرو اشاره داشتند.

مک بوک پروهای 2016 اپل هم اکنون با قیمت 1499; 1799 و 2399 دلاری برای خرید دردسترس هستند. به نظر می رسد این مشکلات ممکن است در میزان فروش آنها تاثیر منفی داشته باشد; اگرچه طرفداران مک بوک پرو اپل کم نیستند.

البته برای مشاهده نتیجه بروزرسانی macOS 10.12.2 باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا کاربران با نصب این بروزرسان نیز همچنان مشکل دارند یا خیر.

متاسفانه اپل تاریخ انتشار بروزرسانی macOS 10.12.2 را مشخص نکرد; اما انتظار می رود در اواخر سال جاری یا اوایل سال 2017 شاهد انتشار آپدیت باشیم.

پیش از این نیز اپل به مشکل اشاره کرد و بیان داشت که در حال یافتن راهی برای رفع مشکل است; حال به نظر می رسد راه حل یافته شده و وقت رفع آن می باشد.

براساس اخبار مرتبط; شرکت مذکور قرار است در مارس 2017 تبلت های مختلفی معرفی کند که از سری آیپد پرو هستند.

منبع

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی