درز تصاویری از آیفون ۷و آیفون۷پرو

ما تاکنون تصاویر و اطلاعات بسیاری پیرامون تلفن هوشمند آینده اپل موسوم به آیفون7 مشاهده کردیم. حال به لطف کاربر OnLeaks توییتر، دسته ای تصاویر جدید مربوط به این گوشی هوشمند جدید منتشر شد.

براساس تصاویر آیفون7 و آیفون7پرو با تغییراتی نسبت به مدل قبلی رو به رو شدند، تغییراتی که موجب جذابیت بیشتر برای طرفداران خواهد بود. باتوجه به تصویر آیفون 7 پرو، اپل در این گوشی هوشمند کانکتور هوشمندی جای داده، کانکتوری که شایعه شد خبری از آن در آیفون 7 نخواهد بود. کانکتوری که نخستین بار در تبلت 12.9 اینچی آیپد پرو سال گذشته شاهدش بودیم. البته این کانکتور در مدل 9.7 اینچی آیپد پرو نیز جای گرفته و تنها شامل حال 12.9 اینچی آیپد پرو نشد.

apple7-3

براساس تصویر آیفون 7 پرو به دوربین دوگانه مجهزست، چیزی که در گذشته نیز شایعه شده بود. اگرشایعات درست باشند، آیفون7 پرو دارای کانکتور هوشمند، لنز دوربین دوگانه، صفحه نمایش باکیفیت و برخی ویژگی های دیگرست.

در تصاویر هردو تلفن هوشمند فاقد جک 3.5 میلیمتری هدفون بوده و به جای آن کانکتور هوشمندی شامل آنها شده است. هر دو دستگاه از دوربینی با لنز بیرون زده برخوردارند اما لنز دوگانه تنها برای آیفون 7 پروست.

apple7-2

به گزارش uSwitch آیفون7و آیفون7پلاس دارای نوارآنتن بازطراحی شده هستند و پیش از این نیز به آن اشاره شده بود. بنابراین باید نتیجه گرفته آیفون های آینده تغییرات بسیاری نسبت به گذشته پیدا کردند و باید منتظر ماند تا اپل در سپتامبر 2016 جزئیات بیشتری را با معرفی این دو تلفن هوشمند آشکار سازد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی