ایسوس سه مانیتور گیمینگ جدید رونمایی کرد

گیمرها برای بازی خود نیازمند مانیتور یا تلویزیونی هستند و چه بهتر اگر این مانیتور یا تلویزیون پیشرفته و باکیفیت باشد. اما دسته ای از گیمرهای هاردکور وجود داشته که به دنبال محصولاتی خاص در زمینه گیمینگ هستند.

حال ایسوس برای این دست از گیمرها سه مانیتور پیشرفته جدید گیمینگی را رونمایی ساخته که قطعا آنها را شیفته خودشان می کنند. سه مانیتور یا همان نمایشگر در ظاهر یکسان هستند اما اختلافشان در عملکرد آنها و از این رو تفاوت قیمت نیز دارند.

مدل نخست یک نمایشگر 24 اینچی به نام MG248Q بوده و از کیفیت صفحه نمایش FHD با مدت زمان پاسخ دهی 1 میلی ثانیه ای و نرخ تجدیدنظر 144 هرتزی بهره می برد.

با این حال اگر کیفیت FHD کافی نیست مدل دوم MG24UQ نام داشته و از مشخصاتی چون صفحه نمایش 24 اینچی 4K با فناوری IPS برخوردارست.

البته مدل سومی وجود داشته و MG28UQ  نام دارد. این مانیتور از دو مانیتور قبل بزرگتر بوده و سایز صفحه نمایش آن به  28 اینچ می رسد و کیفیت تصویری 4K داراست. همچنین با مدت زمان پاسخ دهی 1 میلی ثانیه ای برای عناوین شوتر اول شخص بسیار مناسب خواهد بود.

علاوه بر این سه مانیتور یا نمایشگر از ویژگی های انحصاری ایسوس چون تایمری روی صفحه نمایش، شمارنده FPS یا همان نرخ فریم ریت و برخی دیگر بهره می برند.

ایسوس زمان عرضه دو مانیتور نخست MG248Q و MG24UQ را حال حاضر و نمایشگر بزرگ MG28UQ را اواخر ماه آوریل اعلام داشت.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی