اکشن کم های جدید GoPro معرفی شدند

اکشن کم های جدید GoPro

شرکت گوپرو از تولیدکنندگان مطرح اکشن کم; به تازگی طی نمایشگاه فتوکینا 2016 آلمان; از اکشن کم های جدید GoPro که از کیفیت بالایی برخوردارند; رونمایی به عمل آورده است.

این دو محصول Hero 5 Black و Hero 5 Session نام داشته و شامل قابلیت های یکسانی چون فیلمبرداری 4K/30fps; پشتیبانی از کنترل صوتی; پشتیبان گیر ابری  و قابلیت ضد آب می شوند.

اما در تفاوت آنها باید به سنسور 12 مگاپیکسلی; GPS و صفحه نمایش 2 اینچی LCD در Hero 5 Black و سنسور 10 مگاپیکسلی بدون حالت های RAW و WDR اشاره داشت.

همچنین هر دو اکشن کم از تثبیت کننده تصویر و قابلیت ضبط صدا استروی برخوردارند. همانطور که گفته شد; شرکت گوپرو اکشن کم های جدید را با پشتیبان گیر ابر همراه ساخته که کاربران برای استفاده از آن می بایست ماهیانه مبلغ 4 دلار را جهت خرید اشتراک هزینه کنند.

Hero 5 Black یک مدل رده بالاتر نسبت به Hero 5 Session محسوب شده; از این رو با قیمتی 399 دلار در مقایسه با قیمت 299 دلار روانه بازار می شود.

به گفته گوپرو; دوربین های اکشن کم Hero 5 Session و Hero 5 Black قرار است از 2 اکتبر به بازار عرضه شوند. در اخباری مرتبط تصاویر و جزئیات غیررسمی از Hero 5 گوپرو به بیرون درز کرد و حال با معرفی رسمی شایعات به پایان رسید.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی