انتشار جزئیات جدید از گلکسی نوت ۶

سامسونگ پرچمداران جدید خود گلکسی اس۷ واس۷ اج را با مشخصات رده بالایی عرضه کرد و گلکسی نوت ۶ نیز به نظر می رسد از سخت افزار قدرتمندی برخوردارست.

براساس گزارشات فبلت آینده سامسونگ به بهترین قابلیت ها مجهزست که آن را برتر از گلکسی اس۷ خواهد کرد. به گزارش Sammobile گلکسی نوت ۶ در برابر آب مقاوم بوده و گواهی ip68 را دارا هستند. گلکسی اس۷واس۷اج با قابلیت مقاومت در برابر آب هیچ آسیبی در زیر باران یا شیر آب نخواهند دید.

Sammobile می گوید سامسونگ ممکن است از اسکنر چشم در گلکسی نوت ۶ بهره گیرد. اخیرا ماژول ۲۰۰ عنبیه دوربین سامسونگ در وب سایت زابا هند رویت شد. متاسفانه هیچ اشاره ای به وجود این اسکنر در گلکسی نوت ۶ نشده اما احتمالش کم نخواهد بود.

از مشخصات شایعه شده گلکسی نوت ۶ می توان به صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی QHD، حافظه رم ۶ گیگابایتی، پردازنده اکسینوس ۸۸۹۰ یا اسپندراگون ۸۲۰، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی با گزینه ۲۵۶ گیگابایتی، سیستم عامل اندروید N و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی جدید گلکسی اس۷ مجهزست.

متاسفانه هیچ یک از اطلاعات رسمی نیستند اما از آنجایی که گزارشات Sammobile کمی با حقیقت فاصله دارند می توان جز حقایق دانست. گذشته از گزارش مورد اشاره گفته می شود سامسونگ قصد داشته گلکسی نوت ۶ را زودتر از موعد یعنی در ماه جولای رونمایی کند.

سامسونگ در MWC 2016 بوده که به معرفی گلکسی اس۷واس۷ اج پرداخت، پرچمدارانی که در زمینه مشخصات فوق العاده هستند. گفتنیست احتمال معرفی نسخه پلاسی برای گلکسی اس۷اج کم است و سامسونگ احتمال نداشته گلکسی اس۷اج پلاس را امسال رونمایی کند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی