انتشار اطلاعات جدید از آیفون۸

در حالی که اپل به معرفی آیفون7 نپرداخت، شایعاتی پیرامون جانشین این تلفن هوشمند انتشار پیدا کرده است. به گفته مارک مسکوویتز تحلیلگر Barclays، اپل قصد نداشته سال 2017 جانشین آیفون 7 را با عنوان آیفون 7 اس معرفی کند، بلکه آیفون 8 آیفون سال 2017 این کمپانیست.

به گفته مسکوویتز، آیفون از تراشه ای که با فرآیند 7 نانومتری تولید خواهد شد، بهره می برد. همچنین در این تلفن هوشمند باید انتظار افزایش طول عمر باتری را داشت.

این کمپانی کوپرتینویی ممکن است نسل بعدی آیفون را با شارژر بی سیم و صفحه نمایش OLED همراه سازد. آیفون 8 انتظار می رود به سنسور اثرانگشتی مشابه تاچ آی دی اما جدیدترین در کلید Home مجهز شود.

مسکوویتز افزود که اپل برای آیفون 2017 به تامین کنندگان سفارش ساخت صفحه نمایش OLED را داده است. این شرکت همچنین شایعه شده روی فناوری اختصاصی مشغول به کار بوده که اجازه می دهد صفحه نمایش نیازی به کلید Home نداشته باشد. این تحلیلگر همچنین درباره آیفون 7 پیش بینی هایی کرده است. وی معتقد بوده آیفون 7 در زمینه ساختاری تغییرات عمده نخواهد داشت اما در بخش داخلی اپل تغییراتی را شامل حال آن خواهد کرد. همچنین خبری از جک 3.5 میلیمتری نخواهد بود و احتمالا باید شاهد کانکتور لایتینگی مشابه تبلت آیپد پرو باشیم.

شایعات پیرامون آیفون 7 و 8 اپل بسیار بوده و تاکنون نیز تحلیلگران متعددی درباره این تلفن های هوشمند پیش بینی هایی کردند و از این رو نمی توان به اطلاعات دقیقی دست پیدا کرد. با این حال بایستی منتظر ماند تا اپل در ماه سپتامبر با معرفی آیفون 7 حداقل به شایعه یکی از محصولات آینده خود پایان دهد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی