احتمال معرفی از iOS 10، مک بوک های پرو جدید و برخی دیگر در WWDC 2016

هفته گذشته دستیار دیجیتالی اپل موسوم به سیری تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC 2016 این کمپانی را مشخص کرد. به گفته سیری کنفرانس WWDC 2016 در شهر سانفرانسیسکو از 13 تا 17 ژوئن برگزار می شود.

اگرچه این کنفرانس بیشتر نرم افزاریست اما شایعات به رونمایی از محصولات اصلی اپل نیز اشاره دارند. گفته می شود اپل در این کنفرانس سیستم عامل iOS 10 را معرفی خواهد کرد و اطلاعات کاملی از آن ارائه می دهد.

همچنین شاهد معرفی نسخه 10.12 سیستم عامل دسکتاپی اپل OS X خواهیم بود که شامل ویژگی های جدید برای مک می شود. براساس گزارشات اخیر اپل می خواهد در کنفرانس WWDC 2016 نام جدید OS X یعنی macOS را معرفی نماید. به گزارش وب سایت  9to5Mac اپل کامپیوترهای دسکتاپی جدیدی از سری مک را معرفی خواهد کرد. به احتمال بسیار شاهد معرفی نخسه جدید watchOS و tvOS نیز خواهیم بود.

البته نباید انتظار رونمایی از آیفون7 و آیفون 7 پلاس را داشت زیرا اپل هر ساله در ماه سپتامبر با برگزاری رویدادی اختصاصی آیفون‌های جدید را رونمایی می کند. اپل شاید به تازگی مک بوک های جدیدی را معرفی ساخت اما باید احتمال داد شاهد معرفی مک بوک‌های پروی جدید خواهیم بود.

زیرا اپل گاهی اوقات در WWDC به معرفی مک بوک هایی می پردازد و حال با معرفی نسخه استاندارد جدید، باید انتظار معرفی نسخه پرو جدید را داشت.

در مجموع برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود اپل چه برنامه هایی دارد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی