لپ تاپ هاي دل مناسب برای انجام کارهای حرفه ای و صنعتی

این یک توصیه است از لپ تاپ هاي دل ، براي كارهاي حرفه اي و صنعتي استفاده كنيد . كسي كه با لپ تاپ كار مي كند به طور يقين با برند دل آشناست. برندي كه در بين ايرانيان نيز محبوب است و خيلي از كاربران با محصولات اين برند آشنا هستند و به تنوع محصولات آن نيز آگاهي كامل دارند.

در اين ميان مهندسين عمران و معدن براي كارهاي سخت و طاقت فرساي خودشان ترجيح مي دهند كه از لپ تاپ هاي صنعتي و حرفه اي دل استفاده كنند كه نشانگر قوي و محكم بودن برند است كه اين همه در بين مهندسين محبوب و دوست داشتني است.

 

لپ تاپ هاي دل مناسب برای انجام کارهای حرفه ای و صنعتی

 

شركتDELL هميشه در زمينه ساخت لپ تاپ سرآمد بوده و همواره بهترين لپ تاپ ها را مي سازد كه براي مردم معمولي و مهندسين خبر خوبي به شمار مي رود. توليدات شركت دل به گونه اي است كه باعث سربلندي شركت شده ورضايت كاربران را برآورده كرده است. شركت دل همواره به دنبال نوآوري بوده و سعي مي كند كه محصولات منحصربفردي را توليد كند طوري كه رضايت مشتريان خود را برآورده كند.

باران یا نور خورشيد هرگز مانع شما نخواهد شد، شما باید کاری انجام دهید و به کامپیوتر خود بستگی داشته باشید تا بتوانید مولد خود را حفظ کنید. با امن ترین و قابل اعتماد ترین محصولات صنعت، شما می توانید بر روی آنچه که بیشتر مورد توجه است تمرکز کنید. Latitude Rugged موجب آرامش ذهن می شود:

 

  • دوام واقعی لپ تاپ های دل  – ما بالاتر و فراتر از استانداردهای خود را برای بررسی قابلیت اطمینان در شرایط واقعی در هر روز شما قرار می دهیم.
  • بهره وری لپ تاپ های دل در هر کجا – کار خود را بدون توجه به آنچه که با عملکرد خیره کننده، اتصال قابل اعتماد و صفحه نمایش قابل خواندن در فضای باز انجام می شود، انجام دهید.
  • کنترل کسب و کار با لپ تاپ های دل – با تمام قابلیت مدیریت و امنیت شما از دل انتظار می رود، مطمئن باشید که شما در کنترل تکنولوژی خود هستید.

لپ تاپ هاي دل

اجزاء لپ تاپ دل 

به لطف ویژگی های نوآورانه و فن آوری،  لپ تاپ بسيار محكم لتيتيود به منظور مقاومت در برابر شرایط چالش برانگیز ارائه می دهد.

محصولات لتيتيود محصولات نازک با مواد با کارایی بالا برای حداکثر دوام و حفاظت از داده ها طراحی شده اند. پلیمرهای فوق العاده با قدرت فشرده سازی بالا، حفاظت ضربه را در بر می گیرند، در حالی که آلیاژ منیزیم یک ستون فقرات سخت را فراهم می کند.

 

کاربری لپ تاپ هاي دل 

شركت دل براي هر نوع شرايط كاري، آموزشي، كارگاه هاي سخت و خشن لپ تاپ هاي منحصربفردي را مي سازد كه همين ويژگي باعث مي شود كه نسبت به بقيه لپ تاپ ها خاص تر باشد. گاهي مواقع شركت دل نوك هاي باريك و سبكي را مي سازد كه ويژگي هاي لپ تاپ هاي محكم و لتيتيود را داراست.

در هر محيطي با صفحه نمايش فيلم قابل خواندن مستقيم مشاهده کنيد. با کنترل منعکس کننده و کاهش تابش خیره شدن، نمایشگرهای ديد مستقيم کمتر به روشنایی نور پس زمینه و صرفه جویی در عمر باتری پایبند هستند. نمایشگرهای مستقیم نمایش داده شده اند تا در همه شرایط، از جمله در فضای باز و در شرایط کم نور، عالی عمل نمایند.

 

مقاومت محصولات دل در برابر شرایط بد جوی 

هرگز از گرد و خاک، خاک و باران نترسید. محصولات لتيتيود محصولات نازک از عناصر به منظور محافظت از اطلاعات مهم خود مهر و موم شده است. فشرده سازی در تمام نقاط پتانسیل ورود، اجازه می دهد تا نوت بوک ها و تبلت ها را به طور کامل خشن بگیرد تا سطح محافظت از گرد و غبار و آب را در سطح IP 65 فراهم کند در حالی که لپ تاپ لتيتيود 14 راگد داراي IP-52 است كه وظيفه منحصر به فردي دارد.

عملکرد حداکثر در دماهای شدید با كواد كول، یک سیستم کنترل حرارتی مبتنی بر فن کاملا کاملا مهر و موم شده است که اجزای مهم سیستم را خنک نگه می دارد در حالی که از گرد و غبار و ورود آب جلوگیری می کند. خنک کننده رسانای تکمیلی، استفاده از فن را برای عملکرد ساکت تر و طول عمر باتری کم می کند.

 

بدنه لپ تاپ هاي دل

بدنه اين لپ تاپ از آلومينيوم ساخته شده كه نشانگر منحصربفرد آن است. شما مي توانيد اين لپ تاپ را در هر شرايط آب و هوايي استفاده كنيد كه حتي مهندسين كارگاه نيز مي توانند براحتي از آن استفاده كنند. بهترين لپ تاپ ها براي وب سايت هاي عملياتي و عمراني است.

همه محصولات شركت دل منحصر بفرد و خاص است و حتي در مورد لپ تاپ هاي حرفه اي و صنعتي نيز اين سخن مصداق دارد و شما به طور يقين اين چنين تجربه اي داشته ايد كه لپ تاپ هاي دل مي توانند در مقابل شديدتري ضربات هم مقاومت داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *