چه لپ تاپ هايي بدنه محكمي دارند؟ دنیای تکنولوژی

چه لپ تاپ هايي بدنه محكمي دارند ؟

چه لپ تاپ هايي بدنه محكمي دارند ؟ همه كاربران كامپيوتر دوست دارند كه لپ تاپ هايي با بدنه محكمي را استفاده كنند كه خرابي آن ها غيرممكن است.

لپ تاپ هايي كه بدنه محكمي داشته باشند مي توان از آن در بسياري از صنايع استفاده كرد. بسياري از شركت ها مانند اچ پي، سوني، دل، توشيبا، پاناسونيك و لنووو لپ تاپ هايي را مي سازند كه بدنه محكمي دارند و در بدترين شرايط محيطي مي توان از آن ها استفاده كرد.

البته همه لپ تاپ بدنه محكمي ندارند و لپ تاپ هاي معمولي خيلي زود در برابر ضربه مي شكنند ولي لپ تاپ هاي صنعتي و حرفه اي، بدنه محكمي دارند و در سخت ترين شرايط مي توان با آن ها كار كرد.

چه لپ تاپ هايي بدنه محكمي دارند؟
چه لپ تاپ هايي بدنه محكمي دارند؟

چه لپ تاپ هايي بدنه محكمي دارند؟

بدنه بسيار محكمي دارد و شما مي توانيد از آن در بدترين شرايط آب و هوايي هم استفاده كنيد. مي توانيد نرم افزارهاي مورد علاقه خود را روي آن نصب كنيد. رم آن 4 گيگا بايت است و اين رقم نشانگر كارايي بالاي اين دستگاه است.

شايد به لحاظ وجهه قديمي به نظر برسد ولي شما مي توانيد از آن در بسياري از صنايع نظامي، برق، آب و فاضلاب، نيروگاهي و ساير صنايع استفاده كنيد. در مقابل گرما، سرما، ضربه و سقوط از ارتفاع بسيار مقاوم است و بنابراين با اين اوصاف بر ميزان ارزشمندي دستگاه افزوده مي شود.

هارد ديسك با ظرفيت بالايي دارد و بنابراين شما مي توانيد مقدار زيادي از اطلاعات را در اين نوع لپ تاپ ذخيره كنيد. شركت دل لپ تاپ هاي گوناگوني را ارائه مي دهد و شما مي توانيد با بودجه خود هركدام را خواستيد را خريداري كنيد. لپ تاپ هاي حرفه اي و صنعتي بسيار محكم و قدرتمند بوده و به سختي در برابر وضعيت هاي بدتر جوي خراب يا ناكارآمد مي شوند.

شما بايد به هنگام خريد لپ تاپ حرفه اي و صنعتي، به همه قسمت هاي سخت افزاري آن توجه كنيد و به خصوص ماوس پد لپ تاپ مهم بوده و نبايد اين قسمت مهم را فراموش كنيد.

گيمرهاي حرفه اي بازي هاي آنلاين و آفلاين كامپيوتري مي توانند با اين نوع لپ تاپ ها تا مدت ها؛ انواع و اقسام بازي هاي كامپيوتري را انجام دهند و كارت گرافيك و رم و هارد ديسك اين نوع لپ تاپ ها به قدري زياد است كه شما مي توانيد انواع و اقسام بازي هاي كامپيوتري را نصب كنيد.

لپ تاپ و نوت بوك حرفه اي و صنعتي ، براي انجام همه نوع اموري كارايي هاي لازم را دارا هستند و شما هرگز با كمبود حافظه داخلي و رم مواجه نخواهيد شد.

شما بايد متناسب با نياز خودتان، لپ تاپي با بدنه محكمي را خريداري كنيد تا در كارهاي خودتان بتوانيد از آن استفاده كنيد. لپ تاپ هاي حرفه اي و صنعتي بدنه ضخيمي دارند و حتي برخي مواقع مي توان لپ تاپ را به تبلت تغيير كاربري داد.

لپ تاپ هاي حرفه اي  و صنعتي را مي توان از نمايندگي ها شركت هاي توليدكننده خريداري كرد. لپ تاپ هاي حرفه اي و صنعتي در سفر مي تواند نيازهاي شما را به بهترين شكل برآورده كند و شما لازم نيست كه هميشه قطعات سخت افزاري آن ها را ارتقاء دهيد.

صفحه نمايش لپ تاپ هاي و نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي طوري تنظيم شده كه شما بتوانيد به هنگام نور شديد آفتاب هم اطلاعات و داده ها را ملاحظه كنيد. شما مي توانيد انواع و اقسام نرم افزارهاي محاسباتي، گرافيكي و شبيه سازي و مدل سازي را در اين نوع دستگاه ها نصب كنيد.

لپ تاپ هاي حرفه اي و صنعتي پردازنده هاي بسيار قوي دارند و در كسري از ثانيه مي توانند آناليزها و محاسبات را انجام دهند. حتي مي توانيد چندين محاسبه دشوار گرافيكي و محاسباتي را باهم انجام دهيد و اين نوع دستگاه ها مي توانند اين نوع محاسبات را بدون هيچ مشكلي انجام دهند.

البته لپ تاپ ها رده هاي مختلفي دارند و شما بايد متناسب با كارهاي خود، لپ تاپ مناسب را خريداري كنيد و اين نوع لپ تاپ ها سبك و نازك نيستند و اين بخاطر كارايي و عملكرد آن هاست.

لپ تاپ ها معمولي نازك و سبك هستند و با كوچكترين ضربه عملكرد آن ها دچار اشكال مي شود. شما زماني كه با اين لپ تاپ هاي حرفه اي و صنعتي كار مي كنيد هرگز خسته نخواهيد شد.

اين نوع لپ تاپ ها مي توانند هر نوع فايلي را بدون هيچ مشكلي باز كنند. نرم افزارهاي قدرتمندي در اين نوع دستگاه ها نصب شده كه قادرند كه همه دستورات كاربر را در كمترين زمان ممكن به انجام دهند.

 

 

 

 

لینک های مفید : لپ تاپ دل راگد 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *