سرور Dell PowerEdge R320 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell PowerEdge R320

سرور Dell PowerEdge R320 یک سرور یک سوکت از رده سازمانی(اینترپرایز) باتوان واقعی محاسباتی، مقیاس پذیری و شاسی متراکم  است

سرور Dell PowerEdge R320 یک سرور راک (قفسه ای)1u از رده اینترپرایز با یک سوکت به صورت ترکیبی واقعی از کارایی، ریداندانسی و یک شاسی متراکم، طراحی شده است.

این سرور قفسه ای  به دلیل افزایش نیاز به سیستم مجازی سازی با ارائه پردازنده ای کارا، حافظه زیاد و ظرفیت پشتیبانی از8  هارد دیسک ارائه شده است.انعطاف پذیری در تنظیمات، قابلیت اتصال حافظه و سیستم مدیریتی ساده باعث شده است که R320 جذابیت زیادی برای خدمات میزبانی وب داشته باشد. پشتیبانی در سراسر جهان، باعث شده که R320  برای کسب و کارها و سازمانهای چند ملیتی جذابیت داشته باشد.

خلاصه ای از ویژگیهای این سرور عبارتست

  • محاسبات سازمانی با پردازنده های Intel Xeon، E5- 2400
  • ظرفیت تا8 درایو 2ونیم اینچی
  • بیش از شش DIMM با RAS
  • اسلتهای توسعه سافته PCIe 3.0
  • ریداندانسی سازمانی و قابلیت توسعه مقیاس پذیر

ویژگیهای سازمانی، قابلیت توسعه مقیاس پذیر و یک شاسی متراکم ارزشمند

R320 کارایی مقیاس پذیر پردازنده Xeon E5-2400 را با ویژگیهای اساسی حافظه اینتل RAS بطور برجسته نشان می دهد.

این سرور پردازنده های خود را  با شش DIMM و دو اسلت PCIe با ارائه یک حافظه قابل توجه و پهنای باند I/O وسیع برای پشتیبانی از اپلیکیشن ها و دیتابیس های حساس به حافظه تکمیل می کند. ترکیب این ویژگی ها باعث شده تا R320 برای محیط های مجازی و تلفیقی مناسب باشد.

سرور R320، برای محافظت از ورک لودهای مجازی خود،  کارتهای  حافظه SD دوگانه را ارائه می دهد که هایپرویزورهای شما را دارای خاصیت ریدادانسی کرده و ایمن می نماید. ویژگی های دیگر قابلیت اعتماد و دسترس پذیری آن، پشتیبانی از 5 هارد درایو hot-plug سه و نیم اینچی یا 8 هارد درایو 2ونیم اینچی ، محافظت از اطلاعات بوسیله RAID Controller و  بهره گیری از دو منابع تغذیه hot- plug  ریداندانت را شامل می شود.

سرور R320 سروری ایده آل برای انواع اپلیکیشنهای می باشد.

این سرور یک انتخاب فوق العاده  مناسب به عنوان فایل سرور; پرینت سرور و وب سرور و همچنین برای اموری چون میزبانی وب در مقیاس کوچک و تجارت الکترونیک; مجازی سازی در مقیاس کوچک تر و در فضای محدود  و نیز در  کسب و کارهای کوچک و متوسط و سایتهای دانشگاهی و  مدیریت از راه دور در کسب و کارهای بزرگ  و عمومی می باشد.

سرور R320; به عنوان یک سرور راک یک سوکتی، بسیاری از ویژگیهای پیشرفته شبکه را داراست که شامل برندهای سوم شخص چندگانه و انواع آداپتور با 10 GbE NIC ;10 GbEFCoE و کانال فیبری 8 گیگابایتی  HBA می باشد.

خانواده محصولات powerEdge با ترکیب درستی از ویژگیها و مقیاس پذیری کارامد برای دستیابی به ورک لودها هم برای محیطهای با دیتاسنتر کوچک و هم محیطهای با دیتاسنتر بزرگ مناسب است.

مدیریت سیستم Dell OpenManage شامل کنترولر دستیابی از راه دور یکپارچه Dell (iDRAC) با کنترلر چرخه زندگی می باشد.

این ویژگی به مدیران IT کمک می کند تا سرورهای Dell محیطهای فیزیکی; مجازی; محلی و از راه دور، که در باند یا خارج از باند فعالیت دارند  را; با یا بدون یک عامل نرم افزاری مدیریت سیستم; مدیریت کنند.  OpenManage به مدیریت سیستمهای شخص ثالث متصل و با آن ادعام شده، بطوریکه شما می توانید تنها نقطه کنترل خود را حفظ و بر تشکیلات موجودتان سرمایه گذاری کنید. OpenManage چرخه گسترش، بروزرسانی، نظارت و نگهداری از سرورهای Dell PowerEdge  را ساده می کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *