جايگاه نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي

جايگاه نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي

نوت بوك و لپ تاپ بخش بزرگي از بازار كامپيوتر را اشغال كرده اند. حتي خيلي از ما با وجود اين كه يك لپ تاپ داريم ولي بازهم يك نوت بوك حرفه اي و صنعتي را تهيه مي كنيم. مهم ترين مسئله كيفيت و ميزان كارايي هر دو دستگاه است كه با مقايسه هر دو دستگاه متوجه خواهيم شد.

هميشه برترين لپ تاپ  و نوت بوك هاي جهان هر ساله معرفي مي شوند. رتبه برترين نوت بوك ها همواره بالا و پايين مي شود. نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي به قدري محكم و نيرومند هستند كه شما مي توانيد آن ها در هر شرايط آب و هوايي استفاده كنيد، مدت زمان استفاده نيز تفاوتي ايجاد نمي كند و نوت بوك صنعتي و حرفه اي هميشه مي توانند نيازهاي حرفه اي شما را برآورده كنند.

نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي مي توانند در مقابل گرد و غبار و ضربات مقاومت داشته باشند. حتي اگر از ارتفاعي نيز سقوط كنند، بازهم كارايي خود را حفظ خواهند كرد. نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي نسبت به بقيه نوت بوك ها ضخيم تر بوده تا در هر شرايطي بتوان از آن ها استفاده كرد.

بدنه نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي از آلومينيوم و تيتانيوم ساخته شده و بنابراين مقاومت بسيار زيادي دارند. نوت بوك هاي صنعتي را حتي مي توان كل شبانه روز روشن نگه داشت.

برخي از يگان هاي پليس و آتش نشاني چنين نوت بوك هايي دارند و باتري هاي قوي و بادوام دارند كه حتي بتوان در مدت زمان زيادي از آن ها استفاده كرد.

مشخصات فني منحصربفردي دارند كه باعث مي شود هر كسي بتواند متناسب با نيازهاي خود از آن استفاده كند. به دليل دارا بودن اين چنين مشخصاتي، خيلي از مهندسين دوست دارند كه اين چنين نوت بوك هايي را داشته باشند.

شركت هاي مختلفي، نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي را توليد مي كنند كه شما مي توانيد متناسب با كار و حرفه خود، نوت بوك مناسب خود را خريداري كرده و از آن استفاده كنيد.

شركت هاي Hp ،Dell ، Asus ،Lenovo ،Toshiba ،Fujitsu Siemens ،Panasonic هر كدام نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي خودشان را توليد و عرضه مي كنند.

نوت بوك  DELL مشخصات فني خاص تري نسبت به بقيه دارد و شما مي توانيد اين نوع نوت بوك را در هر شرايط آب و هوايي استفاده كنيد طوري كه بدترين شرايط آب و هوايي مانعي براي شما نخواهد شد.

شركت ايسوس نيز نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي را توليد و عرضه مي كند كه بسيار باكيفيت بوده و شما مي توانيد متناسب با نيازهاي خودتان از آن استفاده كنيد.

نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي حافظه آزاد خيلي بيشتري دارند و شما هرگز در اين نوت بوك ها برنامه هاي اضافي را نصب نمي كنيد و همين ويژگي باعث مي شود كه سرعت پردازش اطلاعات در نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي به سرعت انجام شده و در سريع ترين زمان ممكن داده ها و اطلاعات پردازش شود.

شركت لنوو نيز مانند ساير شركت ها هميشه حرفي براي گفتن دارد. نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي طرفداران خود را دارند و كمتر افرادي هستند كه به دنبال اين چنين نوت بوك هايي باشند.

نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي گران قيمت بوده و به همين دليل مي توان به مدت زمان زيادي از آن ها استفاده كرد. حتي شما مي توانيد در زير باران و برف شديد هم از نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي هم استفاده كنيد و هيچ آسيب سخت افزاري به دستگاه ها وارد نخواهد شد.

وجود حافظه هاي بالا و قدرتمند باعث شده كه بسياري از كارشناسان صنايع مختلف تمايل به استفاده از اين چنين نوت بوك هايي را داشته باشند. وسايل جانبي خيلي زيادي دارد و شما مي توانيد براحتي از اطلاعات خودتان پشتيباني بگيريد. بدنه محكم و نيرومند مهم ترين مشخصه نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي است كه در همگي رعايت مي شود تا سقوط از ارتفاع را جبران كند.

نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي صفحه نمايشي دارند كه حتي با وجود نور شديد آفتاب هم مي توانيد اطلاعات را مشاهده كنيد. نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي را حتي پزشكان و جراحان نيز مي توانند استفاده كنند. در برخي موارد كه لازم است كه پزشك پزشكي قانوني در محلي حضور يابد مي تواند بنا به شرايط محيطي از اين نوت بوك ها استفاده كند و نتايج تحقيقات خود را براي دپارتمان خود ارسال كند. نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي را مي توان براي مشاغل و كارهاي سخت و طاقت فرسا هم استفاده كرد طوري كه آسيبي را نيز متحمل نمي شوند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *