بهترین گارانتی لپ تاپ باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟

امروز بررسی میکنیم که بهترین گارانتی لپ تاپ باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟

در ایران تقریبا با چند سال تاخیر نسبت به بازرهای بین المللی، موج مصرف لپ تاپ در ایران هم وارد شد و خریداران شروع به مصرف کالایی کردند که می توانست به صورت متحرک پردازش را انجام دهد.

استفاده از لپ تاپ یا همان نوت بوک به سرعت در بین دانشجویان ، مهندسان ، پزشکان و ادارات و سازمانها رواج یافت و افراد عادی هم در منازل خود شروع به استفاده از این وسیله به جای دسکتاپ های غیر متحرک کردند چون لپ تاپ ها علاوه بر خصوصیت قابل حمل بودن فضای کمتری را هم اشغال می کرد.

قیمت قوی ریال ایران در مقابل ارز های بین المللی مانند دلار آمریکا و یورو هم باعث شد که بخش عمده ای از جامعه امکان خرید لپ تاپ یا نوت بوک را پیدا کنند و این ابزار به پر مصرف ترین کالای کامپیوتری دهه 1380 شمسی تبدیل شد و این موج تا چند سال اول دهه 1390 هم ادامه داشت تا اینکه گوشی های موبایل هوشمند به مرور پاسخگوی قسمتی از نیازهای مصرف کنندگان لپ تاپ شدند و همین موضوع باعث شد تا مصرف لپ تاپ تا حدودی کاهش پیدا کند.

برای همه مصرف کنندگان و خریداران لپ تاپ همیشه این سوال مطرح بوده است که بهترین گارانتی لپ تاپ کدام است ؟

بهترین گارانتی لپ تاپ باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟

یا اصولا تعمیر و نگهداری لپتاپ چیست؟

شرکت زیگورات از ابتدای ورود به بحث گارانتی لپ تاپ سعی کرد نمونه ای از بهترین خدمات و گارانتی برای لپ تاپ باشد.

بنابر این نوع خدمات و گارانتی ارائه شده به مشتریان خود را با استاندارد های جهانی لپ تاپ منطبق کرد و به طور مثال باتری و آداپتور (منبع تغذیه) را به قطعات مشمول گارانتی اضافه کرد.

به مرور و با افزایش خواست مشتری و ارائه محصولات حرفه ای تری مثل نوت بوک های سری Latitude شرکت زیگورات گارانتی محصولات حرفه ای خود را به سه سال افزایش داد و هم اکنون م نوب بوک های حرفه ای و صنعتی و همچنین سرورهای DellEMC PowerEdge مشمول سه سال گارانتی می شوند.

شرکت زیگورات در تمام سالهای فعالیت خود سعی کرده است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود و همچنین سایر مصرف کنندگانی که محصولات خود را از شرکت های دیگر یا خارج از کشور تهیه کرده اند، ارائه کند.

من دنبال خدمات لپ تاپ هستم

اگر به دنبال خدمات تخصصی لپ تاپ هستید با کارشناسان زیگورات تماس بگیرید.

021-88533588

همچنین جهت دریافت خدمات آنلاین مشاوره لپ تاپ  می توانید اینجا کلیک نمایید.