اهميت نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي

نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي به قدري مهم هستند كه كمتركسي يافت مي شود كه به اين اهميت پي نبرده باشد. شما با نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي مي توانيد بسياري از كارهاي سنگين و طاقت فرسا را در شديدترين شرايط آب و هوايي انجام دهيد.

نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي بسيار ضخيم بوده و همين مشخصه باعث مي شود كه نسبت به سقوط از ارتفاع مقاوم باشند. نوت بوك در مقايسه با لپ تاپ كوچكتر بوده و همين مشخصه باعث مي شود كه در بسياري از كيف هاي نوت بوك به راحتي قرار گيرد.

نوت بوك هاي صنعتي در مقايسه با نوت بوك هاي معمولي، كاراتر بوده و نيازهاي كاربران را برطرف مي كند. اين چنين نوت بوك ها گارانتي چندين ساله دارند و در صورت بروز اشكال به وسيله شركت سازنده تعمير و بازسازي مي شوند.

زماني كه مشاغل سخت و دشوار مي شود و كارهاي طاقت فرسايي قرار است انجام شود، نوت بوك هاي معمولي هرگز نمي توانند نيازهاي شما را برآوره كنند، در همين زمان است كه نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي وارد كارزار مي شوند تا قدرت و اهميت خود را به رخ بكشند.

شما با نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي مي توانيد در بدترين شرايط آب و هوايي كار كنيد، باران و رطوبت و سرما و گرماي شديد نمي تواند مانعي براي انجام كارهاي دشوار و طاقت فرساي شما شود.

نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي در اغلب موارد از فلز ساخته مي شوند و همين ويژگي باعث مي شود كه بتوانند در درازمدت قابل استفاده باشند. نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي قيمت بالايي دارند و بخاطر عمر بالا، قيمت اين نوع دستگاه ها گران تر است.

نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي را مي توان در بسياري از زمينه هاي صنعتي به كار برد كه به طور يقين نوت بوك هاي معمولي قادر به انجام آن نيستند.

شركت هاي مختلفي، نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي را طراحي و توليد مي كنند. شما مي توانيد متناسب با سليقه خودتان برند دلخواه را انتخاب كنيد و از آن در زمينه هاي مختلف استفاده كنيد. نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي دو باتري دارند كه در صورت تمام شدن اولي، شما بتوانيد با باتري دومي كار كنيد و اين نشانگر مهم بودن اين نوع نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي است.

شما بايد به اهميت نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي را پي ببريد و هرگز به صرفه نيست كه با اين نوع نوت بوك ها، كارهاي معمولي را انجام دهيد. بسياري از حرفه اي هاي مشاغل مختلف مي توانند با نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي، كارهاي بسيار حرفه اي خود را در كمترين زمان ممكن انجام دهند.

نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي حافظه هاي بسياري زيادي دارند و شما در ذخيره اطلاعات مهم و محرمانه هرگز به مشكل دچار نخواهيد شد.

اين نوت بوك ها پيشرفته ترين امكانات را دارا هستند و كاربر مي تواند حتي كارت حافظه گوشي را در پورت قرار دهد.

نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي حافظه آزاد خيلي بيشتري دارند و شما هرگز در اين نوت بوك ها برنامه هاي اضافي را نصب نمي كنيد و همين ويژگي باعث مي شود كه سرعت پردازش اطلاعات در نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي به سرعت انجام شده و در سريع ترين زمان ممكن داده ها و اطلاعات پردازش شود.

بنابراين هرگز انتظار نداشته باشيد كه نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي ارزان باشند.براي سازمان هاي امنيتي و نظامي و انتظامي مانند آتش نشاني ها و بيمارستان ها و پليس و يگان هاي ويژه ارتش و پليس بسيار مناسب هستند و اين نيروها مي توانند در همه نوع عمليات خاكي، آبي و هوايي از آن ها به نحو شايسته استفاده كنند.

حتي بخاطر حفظ اطلاعات چندين فيلتر امنيتي در اين نوع نوت بوك هاي حرفه اي و صنعتي تعبيه شده تا افراد نامناسب به داده ها و اطلاعات به راحتي دسترسي پيدا نكنند. سرما و گرماي بسيار شديد و حتي امواج انفجار مانع كاركرد اين نوع دستگاه ها نمي شود. حتي در زير باران و برف بسيار شديد هم كارايي خود را حفظ مي كنند و كاربر مي تواند به راحتي كارهاي خود را انجام دهد.

باتري نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي به قدري قدرتمند است كه شما مي توانيد به مدت بيش از 5 ساعت با آن ها كار كنيد. كاربر مي تواند در سريع ترين زمان ممكن به نوت بوك هاي لاگين شده و كارهاي خود را به انجام برساند. نوت بوك هاي صنعتي و حرفه اي بقدري قدرتمند هستند كه جهت كاربري هاي صنعتي مناسب هستند.

 

 

لینک های مفید : dell rugged

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *