معرفی دسکتاپ گیمینگ لنوو ideaCentre Alo Y910

معرفی دسکتاپ گیمینگ لنوو ideaCentre Alo Y910

کمپانی لنوو یکی از برند های برتر تولید لپ تاپ و نمایشگر ها می باشد. این کمپانی در نمایشگاه CES محصولات گوناگونی از خود را عرضه و معرفی کرده است. از جمله ی این محصولات می توان به دسکتاپ گیمینگ لنوو ideaCentre Alo Y910 اشاره کرد که لنوو در این نایشگاه اقدام به معرفی آن کرده است. این دسکتاپ برای نوع کاربری گیمینگ طراحی و تولید شده است و با توجه به کاربرد گیمینگ آن از سخت افزار های قدرتمندی بهره می برد و در آن از تجهیزات قوی استفاده شده است.

مشخصات

صفحه نمایش این دسکتاپ در سایز 27 اینچی طراحی شده تا برای کاربرد گیمینگ آن مناسب باشد.

این صفحه نمایش 27 اینچی تصاویر را با کیفیت HD به کاربر منتقل می کند; یکی از ضعف های این دسکتاپ کیفیت صفحه نمایش آن می باشد که با توجه به نوع کاربری آن چنان رضایت بخش نیست.

پردازنده ی Core i7 استفاده شده در این دسکتاپ; از پردازنده های نسل هفتمی اینتل انتخاب شده که دارای توان پردازشی بالایی می باشند و سرعت پردازش بالایی را دارند و می توانند اکثر برنامه ها را در سریع ترین زمان اجرا و کنترل کنند.

این دسکتاپ برای انجام امور گرافیکی و اجرای بازی های گرافیکی از یک تراشه ی گرافیکی پاسکالی Geforce GTX 1080 استفاده می کند; که یک پردازشگر گرافیکی قدرتمند است و می تواند اکثر بازی های جدید را اجرا و پشتیبانی کند.

لنوو; شرکت سازنده ی این دسکتاپ; زمان دقیق عرضه آن در بازار را عنوان نکرده است; اما کارشناسان احتمال می دهند که در نیمه ی سال آتی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

قیمت این محصول نیز به طور دقیق مشخص نشده است; اما با توجه به اربرد ها و سخت افزار آن احتمالا این محصول با قیمتی بیش از 1500 دلار در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

منبع :   www.nextpowerup.com

 

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی