رونمایی از تلویزیون شیائومی فوق باریک در CES 2017

رونمایی از تلویزیون شیائومی فوق باریک

تلویزیون شیائومی

شرکت شیائومی را باید غول فناوری چین دانست که محصولات مختلفی چون دوچرخه هوشمند; لپتاپ; تلفن هوشمند و برخی دیگر اشاره داشت.

حال این کمپانی به CES 2017 آمده و چند محصول جدید چون روتر; نسخه سفید می میکس و در نهایت تلویزیون هوشمند بسیار باریکی را معرفی کرد.

تلویزیون هوشمندی که گفته می شود از آیفون باریک تر بوده و ضخامتی 4 میلیمتری دارد. این تلویزیون هوشمند Mi TV 4 نام داشته که در کنار طراحی زیبا; مشخصات قابل توجهی شامل حال آن شده است.

با ضخامت 4.9 میلیمتری باید Mi TV 4 را بدون قاب دانست زیرا بسیار باریک است; ضخامتی که جذابیت بسیاری به Mi TV 4 بخشیده و آن را مدرن نمایش می دهد.

به گفته شیائومی این تلویزیون هوشمند با قابلیت ماژولار به شکل های مختلفی قرار می گیرد و از این رو افراد می توانند آن را یا روی دیوار قرار داده یا به شکل ایستاد روی میز جای دهند.

در زمینه نرم افزاری Mi TV 4 از سیستم عامل اختصاصی شیائومی بهره می برد که شامل برنامه های مختلف می شود. گذشته از آن یک ساندبار با 10 اسپیکر و فناوری Dolby Atmos برای این تلویزیون درنظر گرفته شد.

شیائومی قیمت  Mi TV 4 را کمتر از 2 هزار دلار اعلام کرده و ابتدا در سایز 65 اینچی عرضه می شود. اگرچه شرکت شیائومی اشاره ای به عرضه تلویزیون در خارج از چین نداشته اما گفته می شود احتمال عرضه وجود دارد و این در حالی است که دقیقا مشخص نیست.

گفته می شود مدل 49 و 59 اینچی Mi TV 4 در آینده روانه بازار چین می شود.

تاکنون شیائومی اکثر محصولات خود را در چین عرضه داشته و تنها محصولات محدودی را در دیگر بازارها عرضه کرد. اگرچه انتظار عرضه Mi TV 4 در خارج چین کم بوده اما باید منتظر اطلاعات بیشتر بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت شیائومی مراجعه کنید.

منبع:   www.theverge.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی