ترینت برینی

ورزش: دونده سرعت

forsale

ترنت در تمام طول دوران مدرسه در مسابقات دومیدانی شرکت کرد و همینطور در سال 2012-2013در دوماراتن شرکت کرد که اورا با چالش دویدن سریع و یادگیری درباره بدنش، وقتی که در مسابقات مسافت طولانی شرکت می کند رو به رو ساخت.

قبل از انکه دونده سرعت شود، در مسابقات Division II collegiate All-American شرکت کرده بود و بعدا هم در مسابقات المپیک آتن سال 2004 با زمان 2:12:34 دونده جایگزین بود. او یکی از اعضای دوتیم برتر  دانشگاهی است. و اخیرا نیز حریفان تمرینی اش  در دو جاده ای را با زنان سریع،,  newfound trail and ultra buddies, and old friends عوض کرده است.

دستاوردهای اخیر او شامل زمان 5:38 و کسب مقام دوم در JFK 50 میال در نوامبر 2012 است و البته در مشابقات 50Mt. Werner Classic کیلومتر در همان سال برنده شد. او در بهار 2013 مقام دوم را درCrown King به دست آورد.

او برای دو سری فروشگاه ایالتی Hansons Running Shopکارکرده است واخیرا در شرکت Boulder Runningشاغل است. ترنت، مدرک تجارت و بازرگانی دارد و وب سایت شخصی خود را تاسیس کرده است: www.trentbriney.com

ترنت می گوید: وقتی در حال تمرین یا مسابقه نیستم دوست دارم فیلم ببینم و زمانی را برای گردش اختصاص دهم و تیمهایthe broncos/nuggets تشویق کنم. با دوست دخترم اسنوبورد بازی می کنم. صخره نوردی می کنم تا کمی آدرنالین خونم بالا برود.

چیزی که مردم درباره من نمی دانند این است که من از شهر کوچکی از کانزاس آمده ام که Brewsterنام دارد با دوخواهرم بزرگ شده ام  و از بازی 4H و فوتبال در حیات مدرسه مان لذت برده ام.

یک عنوان مناسب برای زندگی نامه خودنوشت من می تواند این باشد که: پسر لاغرمردنی که توانست!

داستان یک ورزشکار که دونده ماراتن و دو سرعت شد درحالی که از گردش، کار تیمی و مربی گری لذت می برد.