از لپتاپ های جدید میان رده توشیبا رونمایی کرد

از لپتاپ های جدید میان رده توشیبا رونمایی کرد

لپتاپ های جدید میان رده توشیبا

شرکت توشیبا یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده لپتاپ ژاپنی محسوب می شوید که همیشه در میان دیگر رقبا توانسته با ارائه محصولاتی قابل توجه; خود را مطرح سازد.

البته این مطرح بودن در سطح کمپانی هایی چون ایسوس، MSI، ایسر و برخی دیگر نیست اما در نوع خود کمپانی بزرگی به شمار می رود.

حال به تازگی این شرکت از دو میان رده جدید رونمایی کرده که در کنار طراحی باریک خود با مشخصات مناسبی همراه هستند. این دو محصول لپتاپ Tecra X40 و Portege X30 نام داشته و در کنار ضخامت پایین; کم وزن نیز محسوب می شوند.

مشخصات

Portege X30 تنها ضخامتی 15.9 میلیمتری داشته و وزن آن به 2.3 پوند می رسد. همچنین با صفحه نمایش 13.3 اینچی همراه بوده که ایده آل است.

در سوی دیگر لپتاپ Tecra X40 قرار داشته و از ضخامت 16.9; وزنی 2.7 پوندی و صفحه نمایش 14 اینچی بهره می برد.

همانطور که پیداست Tecra X40 یک مدل بزرگتر نسبت به Portege X30 بوده که در کنار مشخصات ایده آل می تواند در کاربری روزمره مورد استفاده قرار گیرد.

هر دو مدل به صفحه نمایش 1080 پیکسلی; سیستم عامل ویندوز 10 پرو; پردازنده نسل هفتمی کبی لیک; پورت USB-C; سنسور تشخیص اثر انگشت و سنسور بیومتریک چشم مجهز هستند.

با چنین سنسورهایی Portege X30 و Tecra X40 می توانند از ویندوز هلو برای ورود بدون رمز و تنها با چشم وارد شوند. این سنسور امنیتی نسبت به سنسور اثر انگشت عملکرد بهتر و امنیت بالاتری داشته زیرا در سنسور اثر انگشت می توان شاهد خطایی بوده و حتی افراد جعل اثرانگشت کنند. اما در سنسور عنبیه چشم چنین چیزی در کار نیست و افراد نمی توانند به جعل آن بپردازند. بنابراین درصد امنیت بسیار بالاتر از سنسور اثرانگشت محسوب می شود.

قیمت و تاریخ عرضه نامشخص باقی ماند.

منبع:  www.nextpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی