تبلت جدید Latitude 5285 دل معرفی شد – زیگورات تکنولوژی

تبلت جدید Latitude 5285 دل معرفی شد

شرکت دل; همچون دیگر کمپانی به معرفی تبلت هیبریدی Latitude 5285 دل پرداخته که رقیب سرسختی برای سرفیس پرو مایکروسافت است. Latitude 5285 از صفحه کلید پشتیبانی کرده و شامل قلمی می شود تا کاربری حرفه ای به عنوان تبلت هیبریدی به کاربران ارائه دهد.

در طراحی Latitude 5285 دست کمی از محصول مایکروسافت نداشته و تنها در نام با سرفیس پرو متفاوت است.

از مشخصات این محصول باید به صفحه نمایش 12.3 اینچی با نسبت تصویر 2:3;حافظه اس اس دی 1 ترابایتی; حافظه رم 16 گیگابایتی; پردازنده نسل هفتمی کبی لیک Core i اینتل و برخی دیگر اشاره داشت.

در بخش صفحه نمایش اگرچه انتظار می رفت وضوح 4K باشد; اما دل گزینه رزولوشن 1080 پیکسلی در نظر گرفته که نسبت به وضوح 1824*2736 پیکسلی سرفیس پرو 4 مایکروسافت کیفیت تصویر پایینی دارد.

دل Latitude 5285 را با هدف کسب و کار طراحی کرده; از این رو کیفیت صفحه نمایش بسیار موردتوجه کمپانی نبود.

همچنین در بخش ارتباطی و امنیتی از شبکه LTE و WiGig پشتیبانی کرده و شامل اسکنر اثر انگشت و کارت خوان امنیتی می شود.

دل در حال حاضر محصولی معرفی کرده که دست کمی از سرفیس پرو مایکروسافت نداشته و می تواند یک رقیب جدی برای تبلت هیبریدی شرکت ردموندی باشد. افراد برای خرید Latitude 5285 بایستی به شکل جداگانه صفحه کلید و قلم آن را تهیه کنند که هزینه اضافی به دنبال خواهد داشت.

Latitude 5285 دل هیبریدی; به نظر می رسد بتواند نیاز خریداران به سرفیس پرو را برطرف کرده و یک تبلت کامل هیبریدی عاید آنها شود. Latitude 5285 قرار است از 28 فوریه با قیمت پایه 899 دلاری روانه بازار شود که نسبت به سرفیس پرو 4 ارزان قیمت محسوب می شود. برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت کمپانی دل مراجعه کنید.

همچنین شرکت موردبحث Latitude 5285 را در نمایشگاه CES 2017 به نمایش درمی آورد.

منبع:  www.theverge.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی