انتظار افزایش فروش ساعت های هوشمند TAG Heuer در آینده

انتظار افزایش فروش ساعت های هوشمند TAG Heuer در آینده

ساعت های هوشمند TAG Heue

شرکت سوئیسی TAG Heuer یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدکننده ساعت بوده که نخستین بار سال گذشته نخستین ساعت هوشمندش را معرفی کرد و با قیمت 1500 دلاری آن را روانه بازار نمود.

این ساعت بیشتر یک محصول لاکچری بوده که در کنار ساختار هوشمند خود از ویژگی های بزرگی برخوردار است. در حقیقت ساعت هوشمند Connected تگ هوئر را باید یک محصول خاص در مقایسه با دیگر ساعت های هوشمند دانست.

Jean-Claude Biver ; مدیرعامل کمپانی در مصاحبه ای با وب سایت آلمانی NZZ به اظهار نظر درباره TAG Heuer پرداخت.

وی بیان داشت که در سال جاری دومین ساعت هوشمند اندروید ور خود را معرفی می کند و انتظار داشته تا فروش ساعت های هوشمند آن افزایش یابد.

انتظار می رود دومین محصول TAG Heuer نیز در دسته ساعت های پریمیومی هوشمند بوده که با قیمت بالایی عرضه خواهد شد. مشخصات بیشتری از ساعت هوشمند جدید این شرکت سوئیسی در دست نیست و گفته می شود با سیستم عامل اندروید ور 2.0 همراه است. TAG Heuer پیش بینی کرده بیش از 150 هزار دستگاه ساعت هوشمند به فروش برساند; که باتوجه به قیمت بالای آن فروش بزرگی است.

شرکت گوگل در کنفرانس Google I/O 2016; به معرفی سیستم عامل جدید اندروید ور 2.0 پرداخت که با ویژگی های جدیدی نسبت به نسخه قبلی همراه است.

این شرکت قصد داشته در 9 فوریه سیستم عامل جدید را منتشر کند; شایعه ها نیز به معرفی دو ساعت هوشمند گوگل در کنار انتشار این بروزرسانی اشاره دارند.

برای کسب جزئیات بیشتر; باید منتظر ماند تا شرکت  TAG Heuer در آینده نزدیک نسخه جدید ساعت هوشمندش را معرفی کند. به هر حال جزئیات بسیار نیست تا به اظهار نظری درباره ساعت هوشمند پریمیومی جدید این کمپانی سوئیسی پرداخت. احتمالا بزودی محصولات دیگری به لیست ساعت های  TAG Heuer افزوده می شود.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی