مایکروسافت و عرضه سرفیس پرو ۴ بدون قلم

مایکروسافت و عرضه سرفیس پرو 4 بدون قلم

اگر شما به دنبال خرید تبلت هیبریدی سرفیس پرو 4 مایکروسافت بودید اما به دلیل برخورداری از قلم مایل به تهیه این تبلت نبودید، باید خبر خوبی را به شما داد. شرکت ردموندی به تازگی تصمیم گرفت، تبلت مطرح Surface Pro 4 را بدون قلم روانه بازار کند تا افرادی که از خرید تبلت  با قلم موافق نیستند; این محصول را بدون قلم تهیه کنند.

سرفیس پرو 4 به شکل مستقلی به فروش می رسد و افراد بایستی جداگانه صفحه کلید و قلم آن را خریداری کنند. حال شرکت مایکروسافت تصمیم گرفت جهت تنوع خرید بیشتر گزینه بدون قلم Surface Pro 4 را در بازار عرضه کند.

انتظار می رفت در پاییز سال گذشته شاهد معرفی نسل جدید سرفیس پرو 4 باشیم اما ردموندی ها تصمیم گرفتند سرفیس استودیو و چند محصول جدید دیگر را معرفی سازند.

البته با توجه به شایعات در سال جاری و بهار آن باید شاهد معرفی نسل جدید سرفیس پرو 4 بود.

محصولی که سرفیس پرو 5 نام داشته و از قلم الکترومغناطیسی با شارژ بی سیم بهره می برد. اطلاعاتی درباره نسل بعدی سرفیس پرو 4 وجود نداشته; اما می توان به پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل; حافظه داخلی 16 گیگابایتی; صفحه نمایش 4K; حافظه داخلی متنوع; سیستم عامل ویندوز 10 و چندی دیگر اشاره داشت.

دقیقا مشخص نیست مایکروسافت چه تاریخی را برای معرفی سرفیس پرو 4 مشخص کرده; اما از آنجایی که اپل نیز در سه ماهه دوم به معرفی آیپدهای جدید می پردازد; احتمالا هدف مایکروسافت از معرفی آن جلب توجه بیشتر و کسب مشتریان اپل است.

به هر حال جزئیات کافی نبوده تا به آن پرداخت و تنها می توان منتظر ماند. شایان ذکر بوده که در پاییز 2016 شاهد معرفی سنخه ارتقا یافته سرفیس بوک بودیم که احتمالا در سال جاری نسل بعدی معرفی خواهد شد که با مشخصات رده بالایی همراه است.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی