حافظه رم ۸ گیگابایتی بزودی در تلفن های هوشمند قرار خواهد گرفت

حافظه رم 8 گیگابایتی بزودی در تلفن های هوشمند قرار خواهد گرفت

در حال حاضر تلفن های هوشمند پرچمدار اکثرا به حافظه رم 4 گیگابایتی مجهزند و حتی برخی از آنها حافظه رم 6 گیگابایتی نیز پیدا کردند. اما به نظر می رسد بزودی باید شاهد حافظه رم پرظرفیت تری نسبت به حال باشیم که قطعا جالب توجه خواهد بود.

بنابراین این ظرفیت چه میزان خواهد بود؟

بله رم 8 گیگابایتی; شایعه شده شرکت چینی LeEco قرار است در ماه آگوست تلفن هوشمندی را معرفی سازد که به حافظه رم 8 گیگابایتی و پردازنده اسنپدراگون 821 مجهزست.

LeEco همچنین در اوایل سال جاری; تلفن هوشمندی با پردازنده اسنپدراگون 820 معرفی کرده که شامل حافظه رم 6 گیگابایتی می شد.

بنابراین این کمپانی که پیش از این با نام LeTV شناخته می شد; از نخستین تولیدکنندگان تلفن هوشمند با حافظه رم 6 گیگابایتی و پردازنده اسنپدراگون 820 محسوب می شود.

فعلا مشخص نیست چه تعداد تلفن هوشمند سال 2016 به حافظه رم 3 یا 4 گیگابایتی مجهز خواهند بود; اما این روند رو به جلو چیز دیگری را نشان می دهد. به کمک حافظه رم بالاتر افراد شاهد عملکرد سریعتر و سوئیچ بهتر بین برنامه های مختلف تلفن هوشمند خود خواهند بود; که در مجموع تجربه لذت بخشی را به وجود خواهد آورد.

این طور که مشخص است; تولیدکنندگان تلفن هوشمند در مسابقه ای قرار داشته و می خواهند برای سبقت گرفتن از دیگری بهترین سخت افزار را در محصولات آینده خود به کار گیرند.

از این رو چینی ها به نظر می رسد تلاش بیشتری داشته و می خواهد در جهان برترین باشند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی