پردازنده اسکای لیک و پشتیبانی ویندوز ۷ و ۸٫۱ از آن

 ویندوز 7 و 8.1 همچنان از پردازنده اسکای لیک پشتیبانی می کنند

خبری غیرمنتظره از شرکت مایکروسافت که در سال گذشته اعلام شد:

خبر پایان پشتیبانی ویندوزهای 7و8.1 ازپردازنده نسل ششمی; یعنی پردازنده اسکای لیک(skylake) درژانویه 2017 داده است.

حال دریک سالگی ویندوز10; مایکروسافت اعلام داشت که این ویندوزها همچنان میتوانند ازپردازنده نسل ششمی یعنی اسکای لیک اینتل پشتیبانی به عمل آورند.

این شرکت اعلام کرد ویندوز 7 تا سال 2020 و ویندوز 8.1 تا سال 2023 می توانند از پردازنده اسکای لیک اینتل پشتیبانی کنند.

البته سال گذشته شرکت ردموندی افزود که در ژانویه 2017 کاربران ویندوز 7 یا 8.1 تنها راه پشتیبانی از پردازنده اسکای لیک; ارتقا به ویندوز 10 است.

microsoft-caves-in-again-will-support-skylake-pcs پردازنده اسکای لیک البته پردازنده های آینده; چون بریستول ریج ای ام دی یا کبی لیک اینتل قطعا از ویندوز 10 تنها پشتیبانی می کنند از ویندوزهای قبلی پشتیبانی به عمل نخواهند آورد.

به نظر می رسد کاربران از این عمل مایکروسافت ناراضی بودند و به آن واکنش منفی نشان دادند; حال باید منتظر ماند تا مشاهده کرد

آیا مایکروسافت باری دیگر تغییر نظر خواهد داد و تاریخ دیگری برای پشتیبانی ویندوز اعلام خواهد کرد یا خیر.

زیگورات تکنولوژی

همچنین; شایان ذکر است که تمامی محصولات جدید موجود در شرکت بر اساس آخرین تکنولوژی روزشرکتهای بزرگ سازنده محصولات انفورماتیک بوده و نمایندگی رسمی یک شرکت خارجی بودن این حسن رابرای زیگورات به ارمغان آورده است.

زیگورات همواره ثابت کرده است که در زمینه فروش و ارائه خدمات پس از فروش در بازار های رقابتی همچون انفورماتیک که از قدیم بوده و ورزشی که به تازگی فعالیت خود را در آن شروع کرده است; حرف اول را می زند.

همچنین خارج ازلطف نیست برای اطلاع ازآخرین محصولات تکنولوژی شرکت به صفحه اختصاصی تکنولوژی مراجعه کرده وازمحصولات مادیدن فرمایید.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی