نمایشگر منحنی جدید OMEN X 35 اچ پی معرفی شد

نمایشگر منحنی جدید OMEN X 35 اچ پی معرفی شد

نمایشگر منحنی جدید HP

شرکت اچ پی با دستی پر به CES 2017 قدم گذاشته; قصد داشته رقبا را کنار زده و به یکی از برترین کمپانی های نمایشگاه تبدیل شود. عمده محصولات این کمپانی یا برای کاربری عمومی بوده یا حرفه ای، البته در این میان گیمرها نیز دیگر اهداف اچ پی بودند و نمایشگاه CES 2017 مکانی برای معرفی چندین محصول گیمینگ اچ پی از جمله نمایشگر جدید OMEN X 35 است.

مانیتور OMEN X 35 یک محصول منحنی بوده که با سایز ۳۵ اینچی و وضوح بالای خود می تواند نمایش بزرگی داشته باشد. رزولوشن صفحه نمایش OMEN X 35 کیفیت ۴K یا همان رزولوشن ۱۴۴۰*۳۴۴۰ پیکسلی بوده، اگرچه نرخ تجدیدنظر آن ۱۰۰ هرتزی می باشد.

در دیگر مشخصات باید به مدت زمان پاسخگویی ۴ میلی ثانیه ای; پشتیبانی از فناوری G-Sync انویدیا و برخی دیگر اشاره داشت. اچ‌پی مشخص نیست آیا مدلی با پشتیبانی از فناوری FreeSync شرکت AMD عرضه می کند یا خیر.

اچ پی قابلیت Micro-Edge در نمایشگر OMEN X 35 به کار گرفته که موجب می شود حاشیه نمایشگر کمتر به نظر رسیده و کیفیت تصویر بهتر باشد.

اگرچه این نمایشگر نسبت تصویر ۱:۹ داشته; اما نسبت به نمایشگرهایی با نسبت تصویر ۱۶:۹ زاویه دید بیشتری ارائه خواهد داد.

گذشته از آن پایه مانیتور قابل تنظیم بوده تا کاربر متناسب با قد خود OMEN X 35 را تنظیم کنید.

در زمینه پورت باید به خروجی HDMI‌;دیسپلی پورت ۱٫۲ و USB 3.0 اشاره کرد. نسبت کنتراست محصول ۲۵۰۰:۱ بوده و می تواند با پشتیبانی ۱۶٫۷ میلیون نوع رنگ وضوح رنگ بالایی داشته باشد.

مانیتور موردبحث ۱۲ مارس راهی بازار شده و قیمت آن ۱۲۹۹ دلاری است.

مشخص نیست که آیا اچ پی این نمایشگر را در دیگر نقاط عرضه می دارد یا خیر; اما ۱۲ مارس تنها مربوط به بازار ایالات متحده بوده و دیگر نقاط تاریخ عرضه متفاوتی خواهند داشت.

منبع: www.slashgear.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی