سرور Dell PowerEdge T630 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell PowerEdge T630

سرور Dell PowerEdge T630 یک سرور ایستاده بزرگ با قابلیت نصب در رک است که بی شک می تواند قدرتمندترین سرور ایستاده به شمار آید. این سرور Dell تطبیق پذیری و عملکرد لازم را برای طیف وسیعی از کارها از جمله برنامه های رایج در زمینه تولید و همکاری مانند ارسال ایمیل و پیام رسانی،  پردازش تراکنش های انلاین، انتشار ویدئو، تصویربرداری ها در مدیریت اسناد حوزه های درمانی و علمی و به عنوان فایل سرور و پرینت سرور فراهم می کند. تمامی این برنامه ها می توانند از عملکرد فعال I/O سرور T630 بهره­مند شوند.

وجود پردازنده های قوی; فضای ذخیره سازی داخلی بزرگ; انعطاف پذیری گسترده­ی پیکر بندی و قابلیت GPU  قدرتمندی که این سرور از آنها بهره می برد; به T630 کمک می کنند تا آمادگی انطباق با طیف وسیعی از کارها داشته باشد.

مشخصات

این سرور مجهز به دو پردازنده قدرتمند E5 2600 V3 است که هر یک تا 18 هسته دارند، طیف وسیع ویژگی های این پردازنده ها، عملکرد را  ارتقا داده و مصرف انرژی را بهینه می کند. این سرور 24 اسلت DMMI دارد و ظرفیت حافظه بالایی را با آخرین تکنولوژی DDR4 پشتیبانی می کند و فضای داخلی لازم برای 18 هارد درایو 5/3 اینچی و یا 32 درایو 5/2 اینچی را دارد و از چهار درایو PCIe SSD   فلش اکسپرس پشتیبانی می کند که درایوهای فلش اکسپرس در مقایسه با درایوهای استاندارد، در واحد ثانیه عملکرد I/O بالاتری را ایجاد می کنند و لذا بوسیله T630 ، آنالیز سریعتر داده ها و عملکرد بالاتر به خاطر پشتیبانی از 4  عدد  GPU قدرتمند انکانپذیر است.

وجود دو عدد Raid Controller سخت افزاری قدرتمند باعث محافظت همه جانبه از اطلاعات کاری حجیم و مهم شده است.

با  بهره گیری از ابزارهای سیستم  مدیریت OpenManage استقرار، گسترش و مدیریت عملکرد سیستم به سادگی امکانپذیر است و بهره وری عملیاتی سرور به بیشترین مقدار می رسد.

 

منبع:  www.servethehome.com

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی