سرور Dell PowerEdge T130 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell PowerEdge T130

سرور Dell PowerEdge T130 یک سرور ایستاده یک سوکت با بدنه کوچک که در رسته سرورهای مینی-تاور قرار میگیرد. سروری مناسب برای نرم افزارهای تولید و همکاری در دفاتر کوچک یا خانگی (SOHO)  و کسب و کارهای کوچک (SMB)است پشتیبانی از پردازنده Intel Xeon E3-1200 v5 باعث سرعت بخشی به عملکرد محاسباتی در طیف وسیعی از اپلیکیشن­ها شده است و 100 درصد ظرفیت حافظه بیشتر و عملکرد IOPS صد در صد سریعتر نسبت به نسل قبلی خود (T110) را محقق می کند.

عملکرد حافظه تا 33 درصد سریعتر;  با حافظه  DDR4 نسبت به نسل قبل(DDR3) و بالا بردن توان عملیاتی داده ها تا دو برابر  با 4 اسلت PCIe 3.0 در مقایسه با نسل قبل (PCIe 2.0)  محقق شده است.

به دلیل پشتیبانی از سیستم iDRAC; کاربرانی که سایت های کاری متعدد دارند می توانند با بهره مندی از نسخه 8 این سیستم از ویژگیهای رده سازمانی این شیوه مدیریت از راه دور بهره مند شوند. لذا این سرور برای استفاده در دفاتر دورکار و یا دفاتر با شعب و سایتهای کاری متعدد،سازمانهای دولتی; دفاتر آموزش و پرورش; مراکز درمانی گزینه مناسبی است.

 بدنه آکوستیک و بی سر و صدا قابلیت نصب در هر حایی از دفاتر خانگی گرفته تا شرکتهای کوچک را دارد.

همگام با کسب و کار شما توسعه یافته وباعث بهبود بهره وری; عملکرد سازمان; قابلیت همکاری و تبدیل کمک می کند.

این سرور با بهره مندی از 4 هارد درایو 5/3 اینچی قابلیت توسعه یابی با رشد اطلاعات کاربر را دارد و ظرفیت خافظه با پشتیبانی 4 اسلت DIMM تا 64 گیگابایت از مدل DDR4 امکانپذیر است. همچنین استفاده از درایوهای اکسترنال به راحتی به واسطه 8 پورت USB اکسترنال امکانپذیر است.

بوسیله Raid Controller داخلی; محافظت از اطلاعات کاری مهم صورت می گیرد و با بهره گیری از سیستم مدیریت Dell OpenManage ; استقرار; توسعه; مدیریت و نظارت بر عملکرد سیستم به سادگی صورت می گیرد; نسخه OpenManage Mobile  امکان کنترل از راه دور سیستم را به وسیله موبایل برای مدیران فراهم می کند.

منبع:  www.cnet.com

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی