سرور Dell PowerEdge R430 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell PowerEdge R430

سرور Dell PowerEdge R430 سروری قدرتمند با دو سوکت; دارای قابلیت توسعه و عملکرد فوق العاده همراه با پیکر بندی منعطف; دسترس پذیری بالا و مدیریت بصری در یک بدنه کم ارتفاع (1U) و کم حجم (24 اینچ) می باشد و برای مکانهای قفسه ای که نیازمند عملکرد بالای سرور با دو سوکت هستند; طراحی شده است.

این سرور با ظرفیت حافظه داخلی قابل ملاحظه و بدنه کم حجم برای استفاده درجاهایی که فضای محدودی دارند; مناسب است.

این محصول; برای کاربرانی که فرایندهای محاسباتی سنگین با کارایی بالا  دارند و نیز در استفاده از اپلیکیشن های مجازی سازی قابلیت عملکرد بالایی دارد. از سوی دیگر برای انجام فناوری های وب یا تغییر مقیاس زیر ساختهای سیستم و همچنین برای انجام امور  IT مانند اجرای اپلیکیشن های مربوط به تولید و همکاری و نیز برای توسعه و تهیه نسخه پشتیبان گزینه مناسبی است.

مشخصات

این سرور با پشتیبانی ا ز پردازنده   Intel Xeon E5-2600 v4 ; دارای عملکردی قدرتمند و پرسرعت; توان عملیاتی دو برابر  در مقایسه با سرورهای نسل پیشین خود و قابلیت مجازی سازی بوده و با وجود 12 اسلت DIMM و پشتیبانی از حافظه DDR4; ظرفیت کافی برای اجرای اپلیکشن ها و رشد و توسعه را فراهم می کند. در واقع حافظه این سرور قابلیت ارتقا تا 384 گیگابایت و ارتقا هارد دیسک تا 32 ترابایت را داراست.

سیستم مدیریت Dell OpenManage; مدیریت سرور  Dell PowerEdge R430 را در طی چرخه عمر آن از استقرار و گسترش سریع; تا مدیریت بی وقفه آن برای  مدیران ساده می نماید.

این سرور مجهز به سیستم کنترل از راه دور iDRAC8 بوده و با بهره گیری از تکنولوژی LifeCycle Controller میتوان به راحتی با استفاده از یک گوشی هوشمند سرور را از راه دور مدیریت کرد.

از دیگر ویژگیهای این سرور بهره گیری از دو منبع تغذیه همزمان با قدرت و کیفیت بسیار بالا و مدیریت مصرف انرژی است.

منبع: Dell.com

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی