سرور Dell PowerEdge R220 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell PowerEdge R220

کمپانی دل یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ساخت لپ تاپ، مانیتور و سرور می باشد که می توان گفت رقیبی بی همتا می باشد. سرور Dell PowerEdge R220 از آن دسته از سرورهای راک می باشد که باعث افزایش سرعت کارها در سازمان ها وشرکت ها می شود. سرور R220 یک انتخاب مناسب برای وب هاستینگ، سروریس دهنده های ایمیل، استریم ویدئو و سرویس پرینت و ذخیره فایل ها و در کل برای کاربردهای عمومی استفاده می شود. این سرور دارای امنیت بالایی در ذخیره اطلاعات و نقل و انتقال آنها دارد.

سرور دل مدل R220 دارای یک پردازنده از نوع Intel® Xeon® processor E3-1200 v3 product family می باشد که نوع  پردازنده دو هسته ای یا چهار هسته ای با مقدار کش 2 مگابایت، 4 مگابایت و یا 8 مگابایت می باشد .

مشخصات فنی:

  • پردازنده Intel® Xeon® processor E3-1200 v3 product family دارای یک چیپت Intel C222
  • مینیمم و ماکزیمم حافظه داخلی 4 و 32 گیگابایت
  • دارای یک اسلات 1x PCIe 3.0 x16 slot; full height, half length
  • دارای 5 نوع پورت usb
  • وزن: 8.058 کیلوگرم
  • دارای مدیریت و کنترل از راه دور از نوع iDRAC7 with Lifecycle Controller (optional)

به طور کلی سرور دل R220 بهترین نوع سرور دل می باشد که به شما امکان مدیریت و کنترل از راه دور را می دهد و همچنین دارای سرعت بالایی می باشد و پنج نوع پورت USB  دارد که دو پورت USB 3.0 در پشت سرور و دو نوع پورت USB 2.0 در جلو و در داخل خود سرور تعبیه شده است.

این نوع سرور دارای اسلات های DIMMs از نوع 4x DDR3 UDIMMs w/ECC با سرعت 1600MT/s می باشد و علاوه بر قیمت پایین آن دارای امکانات ویژه ای برای سرویس دهی دارد.

منبع: Dell.com

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی