سرور Dell Power Edge R730 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell Power Edge R730

سرور Dell Power Edge R730 یک سرور رک 2U با دوسوکت پردازنده است;با عملکرد قدرتمند خود بیش از آنچه از یک سرور 2U انتظار می رود را برآورده می سازد. این سرور که مدل  ارتقا یافته  سرور Dell Power Edge R720  می باشد، جهت استفاده در شرکت ها و سازمانهای بزرگ و برای اموری چون مجازی سازی و نگهداری اطلاعات حجیم و دیتابیس های سنگین نرم افزارهای مالی و اداری انتخاب مناسبی است.

ترکیبی متراکم از کارایی و انعطاف پذیری زیاد با تطبیق پذیری باورنکردنی دارد که به واسطه پشتیبانی از پردازنده های قدرتمند Intel Xeon E5 2600-V3 و حافظه  بالا;  بهره مندی از رم DDR4; ذخیره سازی سریع; پشتیبانی از سرعت دهنده GPU یک انتخاب ایده آل برای فصاهایی است که منابع اطلاعاتی و حجم داده وسیع دارند.

وقتی صحبت از ذخیره سازی به میان می آید; باید به مقیاس پذیری بالای این سرور اشاره کرد که به دلیل پشتیبانی از 16 درایو 12 گیگ SAS و بهره مندی از  RAID Controller  قدرتمند  12 گیگابایتی (12Gb PowerEdge RAID Controller) محافظت همه جانبه اطلاعات صورت گرفته و توانایی سرعت بخشیدن به دسترسی به اطلاعات در یک محیط مجازی شده را فراهم می کند.

این سرور تا 5/1 ترابایت حافظه (24 عدد اسلت DIMM با ظرفیت بالا) را پشتیبانی می کند.

دل در R730 همچنین از  تکنولوژی Dell Fluid Cache برای نرم افزار SanDisk DAS Cache استفاده نموده; قابلیت high Speed Caching  را  فعال می کند و باعث ارتقای عملکرد اپلیکیشن ها می شود.

بهره گیری از سیستم مدیریت OpenManage در این سرور که مدیریت چرخه عمر سرور را ساده و بطور اتوماتیک ممکن می سازد، سرورهای کمپانی Dell  را پربار، قابل اعتماد و مقرون به صرفه می کند.  از سوی دیگر واسطه یکپارچه کردن تکنولوژی Dell Remote Access Controller (iDRAC)  و تکنولوژی Lifestyle Controller، گسترش، پیکربندی و آپدیت ها به آسانی صورت میگیرد

منبع:  www.storagereview.com

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی