سرور Dell PowerEdge R330 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell PowerEdge R330

سرور Dell PowerEdge R330 سروری با یک سوکت; قدرتمند و همه کاره; مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMB) و یک سرور مقرون به صرفه ROBO برای سازمانهای بزرگ با جذابیتهای زیاد است.

در مقایسه با نسل قبل سرورهای Dell Power Edge R230; این سرور از حافظه DDR4 در مقابل DDR3 و از PERC9 در مقابل PERC8 و از سیستم یکپارچه  Dell Remote Access Controller 8 (iDRAC8)  در مقابل iDRAC7 و یک پردازنده Intel Xeon E3  در مقابل پردازنده Xeon E5 در سرورهای نسل قبلی پشتیبانی می کند.

این سرور برای استفاده در دیتاسنترها برای اموری چون مجازی سازی و میزبانی شبکه انتخاب مناسبی است .

وجود چهار هارد دیسک hot-plug یا کابلی 5/3 اینچی یا 8 هارد دیسک  hot-plug 5/2 اینچی  و افزایش ظرفیت حافظه با چهار اسلت  DIMM که تا 64 گیگابایت از حافظه DDR4 را برای راه اندازی عملکرد اپلیکیشن و عکس العمل سریع پشتیبانی می کند; از دیگر ویژگیهای این سرور قدرتمند است که باعث تطبیق پذیری بیشتر آن میشو د.

دو SSD انتخابی 8/1 اینچی باعث سرعت بخشیدن به زمان بوت سسیستم  می شود و به دلیل پشتیبانی از حافظه DDR4; راه اندازی  حافظه در مقایسه با حافظه DDR3; به میزان 33% سریع تر اتفاق می افتد و باعث عملکرد قدرتمند آن میگردد.

استقرار سریع و آسان سرور  به واسطه سیستم مدیریتی  Dell OpenManage;  نظارت آسان بر رفتارها و سلامت سیستم با کنسول  Dell OpenManage Essential  و محافظت بالا; از اطلاعات در هنگام دسترس پذیری از دیگر ویژگیهای این سرور است.

سیستم مدیریتی Dell OpenManage راه حل های نوآورانه ای ارائه می کند که وظایف مدیریت را  به سادگی  به صورت خودکار درآورده و  بهره برداریهای حوزه IT  را در چرخه زندگی سرور کاراتر و مقرون به صرفه تر  می نماید. نظارت و کنترل R330  توسط سیستم  OpenManage Essential در هر زمان و مکان، این امکان را برای مدیران فراهم می کند که بتوانند از طریق موبایل با تکنولوژی OpenManage Mobile بر سیستم نظارت داشته باشند.

 

منبع:  dell.com

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی