تبلت جدید ویندوزی سامسونگ در نزدیکی معرفی

تبلت جدید ویندوزی سامسونگ در نزدیکی معرفی

تبلت جدید ویندوزی

سال گذشته شایعه شد که شرکت سامسونگ روی دومین تبلت ویندوز 10 خود مشغول به کار است که به نوعی جانشین Galaxy TabPro S رده بالا محسوب می شود.

این کمپانی اخیرا بود که Galaxy TabPro S را با مشخصات بزرگ و سیستم عامل ویندوز 10 معرفی کرد و به نظر می رسد چیزی تا معرفی نسل بعدی Galaxy TabPro S باقی نمانده است.

تصور می شود سامسونگ برای این مدل Galaxy TabPro S2 را در نظر گیرد اگرچه مشخص نیست چه نام گذاری انجام خواهد گرفت. اما باید فرض را بر این دانست که نامش Galaxy TabPro S2 خواهد بود.

از آنجایی که به تازگی این تبلت تاییدیه WiFi را دریافت کرده; باید احتمال داد چیزی تا معرفی رسمی این تبلت باقی نمانده است.

گزارش می گوید سامسونگ چهار مدل این تبلت را تحت تست داشته که باید به شماره مدل های SM-W728; SM-W727; SM-W723;SM-W720 اشاره داشت. این احتمال وجود داشته که برخی مدل ها از شبکه LTE و برخی دیگر نیز از وای فای پشتیبانی به عمل خواهند آورد.

بنابراین ممکن است مدل LTE قیمت بالاتری نسبت به مدل وای فای داشته باشد.

اطلاعات بسیاری از نسل دوم Galaxy TabPro S سامسونگ در دست نیست; اما شایعه شده که محصول به صفحه نمایش 12 اینچی Super AMOLED با رزولوشن 1440*2160 پیکسلی; پردازنده نسل هفتمی کبی لیک Core M اینتل و برخی دیگر مجهز است.

شایعه شده بود که Galaxy Tab S3 بزودی معرفی خواهد شد; احتمال داشته Galaxy TabPro S2 در جریان نمایشگاه MWC 2017 به معرفی این تبلت خواهد پرداخت.

به هر حال جزئیات کافی نیست تا به آن پرداخت و تنها می توان منتظر ماند تا کمپانی کره ای این پرچمدار را معرفی سازد. با سیستم عامل ویندوز 10 باید انتظار عملکرد بزرگی را از این تبلت داشت.

منبع:  www.sammobile.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی