لیست دستگاه های سامسونگ برای دریافت اندروید نوقا منتشر شد

لیست دستگاه های سامسونگ برای دریافت اندروید نوقا منتشر شد

شرکت سامسونگ درنهایت بروزرسانی اندروید نوقا را برای تلفن های هوشمند گلکسی اس 7 و اس 7اج منتشرکرده; حال نوبت به دیگر پرچمداران و اسمارتفون های این برند کره ای بوده تا اندروید 7.0 نوقا گوگل را تجربه کنند.

سیستم عاملی که نسبت به نسخه قبلی بهبودیافته بوده و شامل ویژگی های جدیدی می شود.

سامسونگ می خواهد سیستم عامل جدید را برای تبلت های خود نیز منتشر کند و تنها بروزرسانی شامل تلفن های هوشمند سامسونگ نمی شود.

برای نخستین بار دو تلفن هوشمند گلکسی اس 7 و اس7اج موفق شدند بروزرسانی اندروید نوقا را دریافت کنند و تاکنون محصول دیگری از سامسونگ موفق به دریافت بروزرسانی نشد.

در حال حاضر کاربران دو محصول خواهند توانست به شکل دستی بروزرسانی را بدست آورند.

باتوجه به اعلام سامسونگ محصولات هوشمندی چون Galaxy S6; Galaxy S6 edge and S6 edge Plus; Galaxy Note5; Galaxy Tab A with S Pen; Galaxy Tab S2 (LTE unlock); Galaxy A3 و Galaxy A8 در سال جاری بروزرسانی مذکور را دریافت می‌کنند.

این طور که پیداست سامسونگ برنامه بزرگی برای انتشار بروزرسانی داشته; بیش از 10 تلفن هوشمند و تبلت را به سیستم‌عامل اندروید 7.0 نوقا ارتقا خواهد داد.

اطلاعات بیشتری در دست نیست و مشخص نشده این بروزرسانی چه زمانی برای دستگاه های فوق منتشر می شود. سامسونگ تنها به انتشار در سال جاری اشاره داشت که به نظر نامطلوب نیست. از ویژگی های بروزرسانی اندروید نوقا باید به حالت چند پنجره، پنل اطلاعیه سریع و بهبودیافته; حالت Doze mode و برخی دیگر اشاره داشت.

گفته می شود بیشتر محصولات سامسونگ در نیمه دوم سال جاری بروزرسانی اندروید 7.0 نوقا را دریافت می کنند و در نیمه نخست خبرهای بسیاری از دریافت بروزرسانی نخواهد بود.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید به همان وب سایت سامسونگ مراجعه کرد.

منبع:  www.notebookcheck.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی