تبلت گلکسی تب اس ۲ با سیستم عامل اندروید نوقا تاییدیه گرفت

تبلت گلکسی تب اس 2 با سیستم عامل اندروید نوقا تاییدیه گرفت

اگرچه اخیرا شایعاتی پیرامون تبلت آینده گلکسی تب اس 3 منتشر شد; اما به تازگی گلکسی تب اس 2 با سیستم عامل اندروید نوقا، تاییدیه وای فای را دریافت کرد.

بنابراین تب اس 2 در کنار تب اس 3 توانست حاشیه ساز شده و بحثی ایجاد کند; همانگونه تاکنون شایعات فراوانی پیرامون تبلت گلکسی تب اس 3 منتشر شد و مشخص نیست در چه زمانی رونمایی می شود.

شایعه شده شرکت سامسونگ می خواهد در میانه سال جاری تب اس 3 را رونمایی سازد; تبلتی رده بالا با مشخصات بزرگ که انتظار می‌رود به عنوان پرچمدار روانه بازار شود.

اگرچه گلکسی تب اس 2 با سیستم عامل قدیمی تری روانه بازار شد، این تاییدیه وای فای نشان می دهد که تب اس 2 با سیستم عامل جدید در راه است. در لیست به حافظه رم 3 گیگابایتی و پردازنده اگزینوس 5433 اشاره داشت که نشان می دهد دارای مشخصات پایین و قدیمی از سامسونگ است.

انتظار می رود در تبلت گلکسی تب اس 2 شاهد صفحه نمایش 9.7 اینچی 1536*2048 باشیم; احتمالا در دیگر مشخصات رده بالا نبوده و با همان مشخصاتی مشابه قبل روانه بازار شود.

همانطور که پیشتر گفته شد; گلکسی تب اس 3 در آینده معرفی خواهد شد و شرکت سامسونگ می خواهد این تبلت را در بهار سال جاری معرفی سازد.

اطلاعات بسیاری از گلکسی تب اس 3 در دست نیست و باید منتظر ماند تا شرکت کره ای جزئیات بیشتری را آشکار سازد. زیرا مدت زمان طولانی بوده که شایعاتی پیرامون تب اس 3 منتشر می شود و چیزی تا معرفی رسمی تبلت مورد اشاره سامسونگ باقی نمانده است. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر تنها می توان منتظر ماند تا کمپانی کره ای در ماه های آینده این تبلت پرچمدار را معرفی کرده و به شایعات همیشگی پایان دهد.

 

منبع:  tablet-news.com

 

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی