سامسونگ و عرضه ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ در ماه نخست عرضه

سامسونگ و عرضه 10 میلیون دستگاه گلکسی اس 8 در ماه نخست عرضه

عرضه 10 میلیون دستگاه گلکسی اس 8

شرکت سامسونگ سال 2016 را با تلخی سپری کرده است اگرچه این تلخی بیشتر در نیمه دوم سال 2016 به وجود آمد. این شرکت با وعده های بسیار گلکسی نوت 7 را معرفی کرد و انتظار بسیاری از آن داشت اما در نهایت موفق نشد به سودی از طریق آن دست پیدا کند. متاسفانه با مشکلاتی که برای باتری گلکسی نوت 7 به وجود آمد موجب شد سامسونگ تصمیم به توقف فروش و تولید این فبلت گیرد. از این رو شرکت کره ای قصد داشته محصولات آینده را با حساسیت و ویژگی های بهتری همراه ساخته و مشکلات قبل را برطرف سازد.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون گلکسی اس 8 منتشر شد که هیچ یک توسط سامسونگ تایید یا تکذیب نشده است. البته یکی از مدیران سامسونگ در خواست کرده که جزئیاتی فاش نشود. براساس گزارش ها، سامسونگ قصد داشته گلکسی اس 8 را در مارس یا آوریل 2017 معرفی کند و برنامه نداشته تا این رونمایی در MWC 2017 ماه فوریه صورت گیرد.

گفته می شود رونمایی طی رویدادی در نیویورک انجام می گیرد و در نهایت آوریل روانه بازار خواهد شد.

حال گزارش جدیدی می گوید، گلکسی اس 8 در ماه نخست عرضه بیش از 10 میلیون دستگاه آن وارد بازار می شود.

شایعات می گویند تولید انبوه در ماه مارس آغاز می شود تا برای عرضه در آوریل آماده باشد. این میزان مشابه 10 میلیون نسخه گلکسی اس 7 بوده و جای تعجبی ندارد. با کاسته شدن مشتریان سامسونگ، این کمپانی امیدوار است که همچنان فروش 10 میلیونی گلکسی اس 8 را در ماه نخست تجربه کند و با کاهشی رو به رو نباشد.

از مشخصات گلکسی اس 8 باید به صفحه نمیاش 5.5 اینچی 2K QHD; حافظه رم 8 گیگابایتی; دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی; دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی; سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا و برخی دیگر اشاره داشت.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع:   www.techtimes.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی