بررسی چند راهی برق پاورکیوپ

به عنوان یک مصرف کننده گجت های بسیار زیادی دارم. و همیشه هم با مشکل کمبود دو شاخه‌ی برق مواجه هستم. در خانه معمولاً سیم‌ها از طریق چند راهی برق به میزها می‌رسند. اما هنگامی که در سفر هستم، همیشه با دستپاچگی به دنبال یک پریز خالی می‌گردم و می‌دانم که همیشه با کمبود پریز مواجه خواهم شد. اخیراً من این شانس را داشتم که به بررسی پاور کیوب از شرکت الوکاوک بپردازم و بسیار هیجان زده شدم که آنها از هر مدل پاور کیوب برای من یک نمونه فرستادند.

من چهار مدل پاورکیوب را برای بررسی دریافت کردم:
نسخه اصلی پاور کیوب در رنگ سبز: این کیوب در شش طرفش دوراهی دارد.
نسخه اصلی پاور کیوب USB موجود در رنگ آبی: این کیوب در پنج طرف خود دو راهی دارد، و در طرف ششم دو ورودی USB دارد. (بازده 5V / 2100MA)
نسخه توسعه داده شده پاور کیوب موجود در رنگ قرمز: این کیوب همانند نسخه اصلی دارای دو راهی در شش طرف آن می باشد به همراه یک کابل توسعه دهنده به اندازه یک متر و نیم که قابلیت نصب شدن دارد. همچنین شامل یک Stick-on Dock نیز می باشد.
نسخه توسعه داده شده پاور کیوب USB موجود در رنگ طوسی: همانند نسخه توسعه داده شده قبلی و دارای یک شارژر USB در یک طرف آن می باشد.

یکی از کاربردهایی که پاورکیوب در موردش تبلیغ می‌کند، قابلیت چسبانده شدن به هم در یک ردیف است، البته در صورتی که پریزهای بیشتری مورد نیاز باشد. من تصمیم گرفتم تا این موضوع را با مدل های نسخه اصلی و نسخه قابل توسعه امتحان کنم.
بار اندازهای کوچکی به همراه پاورکیوب ارائه می شوند. شما می توانید آن ها را به هر طرف از پاورکیوب اضافه کنید و آن را به بالای میزتان و یا هر سطح دیگری بچسبانید.
پاور کیوب قابل توسعه را به پریز برق روی دیوار وصل کردم و نسخه اصلی را به وسیله بارانداز چسبیده به آن متصل کردم.
وصل کردن و جدا کردن آن‌ها در حالی که تمام دستگاه ها به آن ها متصل بود بسیار آسان بود.

پاورکیوب ها بسیار عالی بودند و باعث افزودن کاربردی چند پلاگین اضافی دیگر در صورت نیاز می شدند. در حال حاضر این پاورکیوب ها از گجت های مورد علاقه من می باشند و من هر روز از آن ها استفاده می کنم. من آن ها را در اطراف خانه جابه جا می کنم و دستگاه های مختلفی به آن ها وصل می کنم و آن ها هیچ مشکلی برای من به وجود نیاورده اند.

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *