ساعت ورزشی polar cs600x – زیگورات تکنولوژی

ساعت ورزشی polar cs600x

ساعت ورزشی polar cs600x را می توان یک جزء لاینکفت برای دوچرخه سواران حرفه ای دانست; همانند سایر محصولاتpolar در این زمینه; راه اندازی و ورود اطلاعات توسط کاربر به راحتی انجام می شود.

نمایش تعداد ضربان قلب، سنسور اندازه گیری سرعت و ارتفاع سنج از امکانات این ساعت ورزشی است; cs600x می تواند اطلاعات مربوط به سه دوچرخه را ثبت و ضبط نماید.

این ساعت هوشمند توسط یک پایه روی دوچرخه نصب می شود تا همواره در معرض دید دوچرخه سوار باشد و دوچرخه سوار بتواند هنگام حرکت; اطلاعات این ساعت هوشمند را مشاهد کند.

هر آنچه را که شما از یک ساعت هوشمند دوچرخه سواری انتظار دارید; این ساعت برآورده می کند .

اندازه صفحه نمایش عالی بوده و حتی در هوای بارانی نیز روشن است; اندازه گیری شیب توسط آن به طور شگفت انگیزی دقیق است و احساس خوبی به  دوچرخه سوار منتقل کرده و و علاقه به دوچرخه سواری را افزون می کند. شما میتوانید این ساعت را با یک سنسور Polar G3 GPS جفت سازی کنید تا پس از سوارشدن موقعیت خود را بر روی یک نقشه مانند Google Earth مشاهده کنید.

دستگاه و سنسور ضربان قلب آن ضد آب بوده و دارای باتری سکه ای قابل تعویض هستند. از دیگر ویژگیهای این ساعت، قابلیت اعلام هشدار به صورت صوتی و یا تصویری در بر روی صفحه نمایش است در نواحی معین شده توسط کاربر است.

این ساعت به آسانی راه اندازی شده و به صورت اتوماتیک با آغاز و پایان دوچرحه سواری روشن و خاموش می شود.

فراخوانی داده ها روی مانیتور به خوبی انجام می شود; اما برای دریافت بیشترین اطلاعات از این ساعت، داده های خود را به صورت بی سیم با استفاده از USB مادون قرمز انتقال داده و در محیطی که توسط نرم افزار Polar ProTrainer 5 عرضه شده، (فقط برای کامپیوترهای شخصی) قرار دهید.

منبع:  www.bikeradar.com

این نوشته در رشته‌های ورزشی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی