پائولت استیونسون

استاد زبان انگلیسی، مادر و دونده ماراتن

محصول مورد علاقه ناتان: INTENSITY

paulette-stevenson

پائولت استیونسون یک دونده ماراتن موفق، مادری سربلند برای یک فرزند و استاد زبان انگلیسی در دانشگاه ایالتی آریزونا می باشد. پائولت به عنوان عضوی از تیم Ultra آدیداس، تیم دوندگی Aravaipa و تیم Nathan، در هر موقعیتی انرژی و شادی به همراه داشت، همانطور که در عکاسی با ما در سدونا در سال ۲۰۱۳، ظاهر شد.

از زبان خود او می خوانیم:

در مواقعی که تمرین ندارم و یا در مسابقات شرکت نمی کنم دوست دارم: مطالعه کنم، من انگلیسی تدریس می کنم، پس مسلم است. همچنین عاشق آشپزی کردن و امتحان کردن دستورات آشپزی جدید و خلاقانه هستم.

مسئله ای که افراد بسیار کمی در مورد من میدانند: همیشه آرزو داشتم یک بازیگر شوم.

یک کتاب مورد علاقه من: من یک قفسه کتاب به اندازه دیوار دارم که از کتاب پر شده است پس در دنیای من فقط یک کتاب مورد علاقه وجود ندارد. از برترین کتاب هایی که مطالعه کردم: یک روز، عشق در زمان وبا، جین ایر، غرور و تعصب، میدل مارچ، عقل و احساس، فرانکنشتاین، دراکولا، آرزوهای بزرگ، بلندی های بادگیر، صد و بیست و هفت ساعت، دیالکتیک روشنگری، سبکی تحمل ناپذیر هستی، خانه ارواح، و. . . . من از طرفداران بزرگ کتاب هستم. همچنین از زمان خواندن اشعار شاعران انگلیسی قرن نوزدهم همچون ویلیام وردزورث، ساموئل کلریج، لرد بایرون، پرسی شلی و جان کیتس، واقعا شروع به اندیشیدن و تحسین طبیعت و آفرینش کردم.

یک عنوان خوب برای زندگی نامه من: ماجراجویی در دنیای من

اولین الهابخش برای استفاده از نیرو و سخت کوشی ات چه بود؟ من فقط عاشق احساس سریع دویدن و با تمام توان در مسابقه شرکت کردن هستم.

لحظه ورزشی مورد علاقه و کسب موفقیت من در زمان: برنده شدن در مسابقات ۱۰۰ مایل Angeles Crest در سال ۲۰۱۱ بود.

بدترین تجربه من در مسابقات ورزشی: احساس پوچی در مسابقات Angeles Crest در سال ۲۰۱۲. هیچ وقت تا آن حد احساس شکست نکردم.

آرزوی زندگی من: شرکت در مسابقات UTMB

محصول Nathan مورد علاقه: کوله پشتی مقاوم خانم ها، شیک و پرکاربرد.