پم رید

حرفه: دونده استقامت و مسابقات سه گانه، برنده نهایی مسابقه Badwater ۱۳۵ مایل برای دو بار

محصول مورد علاقه ناتان: FIRECATCHER

pam-reed

پم رید، یک قهرمان دو استقامت و اولین کسی است که دو ۳۰۰ مایل را بدون استراحت به پایان رساند و بعد از کارناز، دومین رکورد را در دو 262 مایل دارد. او مسابقه را در کمتر از ۸۰ ساعت به پایان رساند.

در سال ۲۰۰۳، او رکورد زنان در مسابقات USATF ۲۴ساعت را شکست که همچنان نیز رکورد دار است. او تنها زنی می‌باشد که برنده نهایی در مسابقهBadwater، مسافت ۱۳۵ مایل است. (در هر دو سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳) در سال ۲۰۰۲ برد او، رکورددار دو زنان شد که در سال ۲۰۰۸ توسط جیمی‌دونالدسون شکسته شده بود.

از زبان خود او می‌خوانیم:

در مواقعی که تمرین ندارم و یا در مسابقات شرکت نمی‌کنم دوست دارم: من به چشم تمرین به آن نگاه نمی‌کنم. این روش زندگی من است. شنا و دوچرخه سواری، دویدن و اسکیت سواری و…. من دوست دارم مسابقه بدهم تا خودم را سخت پر کار، نگاه دارم.

محصول Nathan مورد علاقه: جلیقه هیدراته Firecatcher ، عاشق آن هستم.

مسئله ای که افراد بسیار کمی‌در مورد من میدانند: من خیلی از رویدادهایی که در آن ها شرکت می‌کنم، واهمه دارم. به خصوص شنا در Ironman اما به هر حال این کار را انجام می‌دهم.

یک عنوان خوب برای زندگی نامه من: پا به جلو نهادن و هیچ گاه متوقف نشدن.

اولین الهام بخش برای استفاده از نیرو و سخت کوشی ات چه بود؟ مربی من یک مرد ۶۰ ساله بود که به تازگی مسابقه Leadville را پشت سر گذاشته بود. این قضیه مربوط به ۲۴ سال پیش است. و حالا نیز دیدن مردمی‌که با یک پا یا دست، این کار را انجام می‌دهند، پس اگر آن ها می‌توانند، من هم می‌توانم.

لحظه ورزشی مورد علاقه و کسب موفقیت من در زمان: مسابقه Arrowhead ۱۳۵ مایل که زمستان امسال شرکت کردم. من از سرما متنفرم و با این حال آن دویدم، و بسیار افتخار می‌کنم. همچنین ۱۰مسابقه Badwater ۱۳۵ مایل و ۴۴ مسابقه Ironman که تا به حال شرکت کرده ام.

بدترین تجربه من در مسابقات ورزشی: هنگامی‌که در مسابقه Arrowhead ۲۵ ساعت پیش رو داشتم و پاهایم تاول زده بود و به سختی می‌توانستم راه بروم.

من در دره جکسون، ایمینگ زندگی می‌کنم، زیرا: واقعا مردم خوبی در این جا هستند. هر فردی را که ملاقات می‌کنم فوق العاده است، عاشق این جا هستم.

چیزی که میخواهم امسال به دست بیاورم: به پایان رساندن هر سه مسابقه ۱۰۰ مایل که امسال در آن ها شرکت دارم: Zion 100, Western States and Hardrock. من می‌خواهم جزو سه زن برتر در سن رده سنی خود در مسابقه Western states و جزو ۵ نفر اول زنان در مسابقه Zion باشم وHardrock را نیز به خوبی به پایان برسانم. اگر خوب باشم دوباره در مسابقه Badwater شرکت می‌کنم تا جایگاه ام را حفظ کنم، من هیچ گاه جایگاهی پایین تر از نفر سوم نداشتم. همچنین سعی دارم تا در مسابقه Bigfoot ۲۰۰ مایل نیز شرکت کنم. شاید به جای Badwater باشد، در آینده می‌بینیم.

آرزوی زندگی من: دوست دارم سر تا سر آمریکا بدوم و رکورد جهانی را بشکنم اما نیازمند دو چیز است. هزینه آن صد هزار دلار می‌باشد و باید همسرم را نیز متقاعد کنم، پس هنوز نمی‌دانم که این اتفاق می‌افتد.

باور خرافی قبل از شروع مسابقه من: شب قبل از مسابقه استیک می‌خورم. به خصوص برای مسابقه های ۱۰۰ مایل و بیشتر.

ناتان به من کمک می‌کند تا قوی تر و طولانی تر بدوم: زیرا من به هیچ عنوان وزنFirecatcher را احساس نمی‌کنم. این چیزی است که همیشه به مردم می‌گویم. هر محصولی را که استفاده کنید، به هیچ عنوان نباید برایتان دست و پا گیر باشد. من دوست دارم تا بطری آب رو به رویم باشد تا راحت بردارم و بنوشم . همچنین، جیبی برای قرار دادن ژل هایم. بنابراین، استفاده از محصولات ناتان برایم راحت است و مانند قسمتی از بدنم می‌شوند و درگیری فکری برایم ندارند.