چرا کیس‌های کارخانه‌ای برتر از کیس‌های اسمبل شده هستند؟

1

۱. قطعاتی با برندهای سازگار

بر خلاف کیس‌های اسمبل شده در بازار، کیس‌های کارخانه‌ای اکثرا از قطعاتی با برندهای سازگار تولید شده‌اند. قطعاتی همچون مادربرد، منبع تغذیه، هارد دیسک و غیره. و همین موضوع، هماهنگی بیشتر را رقم خواهد زد.

۲. قطعات اصلی و با کیفیت

قطعات متفرقه و تقلبی در بازار بیداد می‌کنند! بهمین جهت ممکن است در یک کیس اسمبل شده، یکی از این قطعات تقلبی نیز نسیب شما شود. در کیس‌های آماده‌ی کارخانه‌ای، خیالتان راحت خواهد بود که تمام قطعات توسط شرکت تولید کننده تهیه شده‌اند.

2

3

۳. گارانتی واحد و معتبر

کیس‌های اسمبل شده، دارای قطعات متعدد با گارانتی‌های مختلف و برخی اوقات غیر معتبر هستند. با خرید کیس‌های آماده‌ی کارخانه‌ای، از این بابت هم خیالتان راحت خواهد بود، و در صورت مواجه شدن با هر عیب و ایرادی، تکلیفتان روشن است!

۴. آخرین تکنولوژی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

کیس‌های آماده‌ی کارخانه‌ای، عمدتا دارای آخرین تکنولوژی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود هستند. علاوه بر آن، امکان ارتقای مناسبی نیز برای شما در نظر گرفته شده است. مثلا ارتقای هارد دیسک، کارت گرافیک یا رم اضافه.

4

5

۵. صدای کمتر، مصرف برق بهینه‌تر

این دو موضوع نیز مواردی مهم برای همه‌ی ما هستند. صدای مزاحم، هرچقدر هم که کم، بهرحال مزاحم است! مصرف انرژی هم که برای همه‌مان روشن است. کیس‌های کارخانه‌ای، حدود ۵۰ درصد در این دو مورد صرفه‌جویی دارند!

۶. قیمت مناسب

احتمالا تا الان به خودتان می‌گفتید که حتما کیس‌های آماده‌ی کارخانه‌ای و برند، حتما باید قیمت بالایی هم داشته باشند. اما اینطور نیست! تقریبا با بودجه‌ی یکسانی می‌توانید صاحب یک کامپیوتر رومیزی کارخانه‌ای، بهمراه موس و کیبرد اصلی شوید!

6

انواع دسکتاپ‌های موجود...