انویدیا و معرفی فناوری G-SYNC HDR در نمایشگاه CES 2017

انویدیا و معرفی فناوری G-SYNC HDR

شرکت انویدیا در جریان نمایشگاه CES 2017 محصولات مختلفی را معرفی کرده که یکی از آنها فناوری G-SYNC HDR بود. به کمک فناوری جدید نمایشگرهایی که به پشتیبانی از فناوری می پردازند همگام سازی کاملی با کارت های گرافیکی جیفورس انویدیا خواهند داشت که شامل HDR هم خواهد شد. همچنین چنین فناوری موجب بهبود فریم ریت شده و گیم پلی بازیها به لطف فناوری موردبحث روان تر خواهد شد. این فناوری درکنار HDR روشنایی بیشتری به تصویر خواهد بخشید و مانیتور موردبحث کیفیت تصویر بالایی در اجرای بازیها خواهد داشت.

انویدیا در همکاری با شرکت AUOptronics تولیدکننده پنل; فناوری G-SYNC HDR را توسعه داده است. این فناوری در کنار صفحه نمایشی با 384 منطقه LED و یک فناوری کوانتوم دات کیفیت تصویر را فوق العاده خواهد کرد که به لطف تمامی این ها مانیتورها علاوه بر افزایش وضوح، عملکرد بهتری در اجرای بازیها خواهند داشت. مانیتورهایی با پشتیبانی از G-SYNC HDR حتی از فناوری HDR10 نیز پشتیبانی خواهند کرد.

از نخستین بازیهایی که به پشتیبانی نمایشگری با این فناوری می پردازد; Mass Effect: Andromeda شرکت EA می باشد.

انویدیا با همکاری ASUS و ایسر این فناوری را در نمایشگرهای آنها به کار خواهد گرفت.

انتظار می رود شرکت های تولیدکننده مانیتور دیگر نیز با همکاری انویدیا فناوری را در محصولات خود به کار گیرند و موجب افزایش کیفیت تصویر بازیها شوند. البته این فناوری تنها شامل کیفیت تصویر نشده و تجربه همه جانبه ایی از بازیها را ارائه خواهد داد.

به هر حال جهت معرفی نمایشگرهایی با فناوری G-SYNC HDR باید منتظر ماند; احتمالا در سال جاری کمپانی های موردبحث چنین مانیتوری را معرفی خواهند کرد.

شرکت انویدیا در کنار معرفی G-SYNC HDR چندین محصول قابل توجه دیگر در CES 2017 معرفی کرده است.

منبع:  www.techpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی