تبلت جدید MediaPad T3 هوآوی در راه است

تبلت جدید MediaPad T3 هوآوی در راه است

MediaPad T3 هوآوی

هوآوی یکی از بازیکنان اصلی نمایشگاه MWC بارسلون هر سال بوده و به نظر می رسد برای نمایشگاه امسال نیز برنامه بزرگی چون رقبا همیشگی دارد.

سال گذشته این شرکت با تبلت رده بالا میت بوک توانست حتی جایزه ای کسب کند و نشان دهد می تواند برتر از دیگر رقبا کهنه کار و محبوب باشد.

اگرچه در MWC سال گذشته هوآوی تبلت رده بالا میت بوک را معرفی کرد; اما برای سال جاری محصولات متعددی داشته که در این میان تبلت MediaPad T3 نیز قرار دارد.

براساس گزارش های تازه انتشاریافته MediaPad T3 جدید هوآوی در این نمایشگاه معرفی می شود. MWC 2017 مکان مناسبی برای تولیدکنندگان تلفن هوشمند بوده زیرا می توانند با معرفی آخرین دستاورد خود آن را به جهانیان نشان دهند. در کنار تبلت موردبحث انتظار می رود پرچمدار 2017 یعنی P10 نیز رونمایی شود. تبلت مورد اشاره به تازگی تاییدیه وای فای را کسب کرده که نشان داده قرار است در MWC 2017 شاهد معرفی MediaPad T3 تبلت آینده هوآوی باشیم.

این تبلت جانشین MediaPad T2 بوده و با مشخصات رده بالاتری همراه خواهد بود; مدل پیشین به صفحه نمایش 7 اینچی 600*1024پیکسلی و صفحه نمایش FHD با مدل پرو مجهز بود. در دیگر مشخصات می توان به پردازنده اسنپدراگون 615; حافظه رم 3 گیگابایتی; پشتیبانی از شبکه 4G LTE و چندی دیگر اشاره کرد.

البته احتمال پشتیبانی از شبکه 4G LTE توسط MediaPad T3 بسیار بوده و باید در انتظار مشخصات بالاتر و پریمیومی باشیم. اگرچه سری MediaPad T همیشه از جمله تبلت های میان رده بودند.

برای کسب جزئیات بیشتر حداقل باید تا MWC 2017 منتظر ماند; زیرا بعید است پیش از این نمایشگاه شاهد معرفی رسمی تبلت باشیم.

گفتنی است که تبلت های شرکت هوآوی فروش بالایی به خود اختصاص دادند و مورد توجه بودند.

منبع:  tablet-news.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی