آیپدهای جدید اپل در سه مدل نیمه دوم سال از راه می رسند

آیپدهای جدید اپل در نیمه دوم سال از راه می رسند

شرکت اپل قصد داشته در سال جاری سه مدل آیپدهای جدید معرفی کند که به ترتیب 9.7; 10.5 ;12.9 اینچی هستند.

هر سه مدل دارای مشخصات مناسبی بوده اگرچه مدل نخست یک رده پایه محسوب شده و دو مدل دیگر رده بالاتر هستند. شرکت کوپرتینویی در مارس سال گذشته آیپد پرو 9.7 اینچی را با مشخصات پرچمدار معرفی کرد و همچنین در پاییز 2015 نیز به عرضه نسخه 12.9 اینچی و قدرتمند آیپد پرو پرداخت.

در نهایت اپل می خواهد سال جاری با عرضه سه مدل آیپد به جبران سال های قبل پرداخته و محصولات مختلفی را برای اقشار گوناگون معرفی نماید.

اگرچه پیش از این به معرفی سه مدل تبلت در نیمه نخست سال جاری اشاره بود; اما به نظر می رسد کمپانی با مشکلی رو به رو شده و نمی تواند در نیمه نخست سال جاری به عرضه و معرفی آیپدها بپردازد.

مدل 10.5 و 12.9 اینچی از رزولوشن QHD یا بالاتر بهره می برند و به پردازنده A10X قدرتمند مجهز هستند; اما مدل 9.7 اینچی دارای پردازنده A9X بوده و رزولوشن تصویری پایین تر از دو مدل مورد اشاره و بزرگتر دارد.

انتظار می رود در بخش حافظه رم شاهد حافظه 4 گیگابایتی در نسخه های بزرگتر و 3 گیگابایتی در مدل 9.7 اینچی باشیم. اطلاعات بیشتری در دست نیست تا بتوان اظهار نظری درباره محصولات آینده اپل داشت; تاکنون با شایعات مختلفی پیرامون آنها رو به رو شدیم.

انتظار می رود در تابستان امسال کمپانی کوپرتینویی در کنار آیفون 8 و مدل های مختلف آن; از آیپدهای جدید نیز رونمایی به عمل آورد.

متاسفانه نمی شود به شایعات که همیشه هستند اکتفا کرد; اگرچه ممکن است در پس این شایعات حقایقی نهفته باشد.

شایان ذکر است که نسل بعدی آیفون اپل در سپتامبر رونمایی می شود; برای کسب حقیقت باید منتظر ماند.

منبع:  tablet-news.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی