MSI از داک گرافیکی اکسترنال خود رونمایی کرد

MSI از داک گرافیکی اکسترنال خود رونمایی کرد

داک گرافیکی اکسترنال MSI

نمایشگاه CES 2017 میزبان بیش از 3600 شرکت مختلف بود که یکی از آنها MSI است. این شرکت در کنار معرفی لپتاپ های گیمینگ و غیرگیمینگ، چند دستگاه گیمینگ و نمایشگر نیز معرفی کرد.

حال به تازگی شرکت تایوانی از داک گرافیکی اکسترنال خود رونمایی به عمل آورده است.

این شرکت با معرفی محصول جدید در کنار کمپانی های ایسوس; ایسر; گیگابایت; ریزر; Alienware و زوتاک قرار می گیرد که پیش از این چند داک گرافیکی اکسترنال را معرفی کردند.

به گفته MSI; می توان هر دو کارت گرافیک AMD و انویدیا را در این داک قرار داد و با هیچ یک از کارت های گرافیکی مشکلی نخواهد داشت. همچنین با پاور 500 واتی می تواند انرژی کارت های گرافیکی را تامین کند و البته شامل چراغ های LED در آن می‌شود.

شایان ذکر بوده این داک GUS نام دارد و شامل پورت هایی چون دو پورت USB 3.0 نوع A، یک USB 3.0 نوع C، دو پورت USB 3.0 نوع A با QuickCharge می شود.

این داک با تمامی لپتاپ های شرکت تایوانی سازگاری دارد و به لطف پورت USB-C تاندربولت 3 این اتصال صورت خواهد گرفت. البته لپتاپ های دیگری که شامل پورت USB-C تاندربولت 3 می شوند می توانند به پشتیبانی از داک گرافیکی اکسترنال MSI بپردازند. در حال حاضر MSI تاریخ عرضه و قیمت را مشخص نکرد اما انتظار می رود با قیمتی بیش از 400 دلار در اواسط سال جاری روانه بازار شود.

همچنین MSI مناطقی که این داک عرضه می شود مشخص نکرده; اما احتمالا ابتدا در آسیا و ایالات متحده عرضه می شود و سپس در دیگر مناطق همچون اروپا عرضه شود.

نمایشگاه CES 2017  به کار خود پایان داد و سال آینده در ماه ژانویه همچنان در لاس وگاس برپا خواهد شد; برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت MSI مراجعه کنید.

منبع:  www.nextpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی