مانیتور واید اسکرین HP مدل V242 – زیگورات تکنولوژی

مانیتور واید اسکرین HP مدل V242

مانیتور واید اسکرین HP مدل V242 ; با صفحه نمایشLED  ۲۴ اینچی خود; تصاویر را با کیفیت Full HD و رزولوشن ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰  در یک قاب مشکی به نمایش میگذارد . نسبت تصویر ۱۶:۹; روشنایی تصویر ۲۵۰ cd/m2 ; کنتراست ۱۰۰۰:۱  (کنتراست دینامیک  ۵ میلیون); زمان پاسخ دهی ۵ میلی ثانیه و پشتیبانی از  ۷/۱۶ میلیون رنگ  و نور پس زمینه LED، از دیگر ویژگیهای این مانیتور می باشد که سبب نمایش تصاویری با کیفیت و شفاف می شود.

قیمت باور نکردنی و ویژگی های مثبت آن در کنار هم; آن را به یک مانیتور مقرون به صرفه تبدیل کرده است.

گستردگی بسیار زاویه دید این مانیتور از دیگر ویژگی های مثبت آن می باشد که با ایجاد ۱۷۰ درجه زاویه دید افقی و ۱۶۰ درجه زاویه دید عمودی، باعث تماشای تصاویر واضح و زنده در هر زاویه ای می گردد.

پنل این مانیتور را میتوان  تا ۴ درجه رو به جلو و یا تا ۲۲ درجه رو به عقب کج کرد و به  واسطه این قابلیت تغییر شیب وسیع صفحه نمایش; زاویه دید مناسب برای هر کاربر به راحتی قابل تنظیم است

برای اتصال به دستگاهها و سخت افزارهای مختلف یک پورت VGA  و یک پورت DVI (با پشتیبانی از HDCP) پشت دستگاه وجود دارد.

ابعاد این مانیتور با احتساب پایه آن  ۵۶٫۵۴ * ۲۰٫۲۹ * ۴۱٫۱۹  سانتی متر  و وزن آن۴٫۳  کیلوگرم میباشد.

طراحی این مانیتور به گونه ای ست که  کامل کننده کامپیوترهای شخصی بوده و با  بهره گیری از یک منبع تغذیه داخلی، به کاربر کمک می کند که میز کار خود را مرتب نگه داشته و احساس خوبی از کار با این مانیتور داشته باشد.

این مانتیتور واید اسکرین HP مطابق با استانداردهای زیست محیطی و  مصرف بهینه انرژی طراحی و ساخته شده است.

به واسطه طراحی هوشمندانه و انرژی-کارامد; که با  گواهی های  ENERGY STAR و  EPEAT SILVER مورد تایید قرار گرفته است; مصرف انرژی در این مانیتور کاهش یافته و به کاربر در  جهت کاهش هزینه ها  کمک می کند.

منبع: tulipcomputersystems.com

 

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی