مانیتور Dell U2715 H – زیگورات تکنولوژی

مانیتور Dell U2715 H

مانیتور Dell U2715 H واید اسکرین Ultra Sharp مدل  با صفحه نمایشLCD 27 اینچی تصاویر را با کیفیت QHD و رزولوشن ۲۵۶۰ * ۱۴۴۰  به نمایش میگذارد . نسبت تصویر ۱۶:۹ ، روشنایی تصویر ۳۵۰ cd/m2 ،  کنتراست ۱۰۰۰:۱  (کنتراست دینامیک ۲ میلیون)و پشتیبانی از  ۷/۱۶ میلیون رنگ و نور پس زمینه LED و زمان پاسخ ۸ میلی ثانیه از دیگر ویژگیهای این مانیتور می باشد، که سبب نمایش تصاویری با کیفیت و شفاف  و رنگهای قابل تشخیص می شوند. با وجود پنل IPS در این مانیتور، گزینه مناسبی برای امور حرفه ای می باxشد.

نمایش تصاویر زنده; شفاف و  با کیفیت سینمایی به واسطه زاویه دید فوق العاده گسترده این مانیتور (۱۷۸/۱۷۸ درجه ) از ویژکیهای برجسته این مانیتور است.

پنل این مانیتور را میتوان  تا ۵ درجه رو به جلو و یا تا ۲۱ درجه رو به عقب کج کرد و نیز قابلیت حرکت به چپ و راست تا ۹۰ درجه و چرخش تا ۱۸۰درجه و تغییر ارتفاع تا ۱۱۴٫۳ میلیمتر در این مانیتور وجود دارد که به واسطه این قابلیت تغییر شیب وسیع صفحه نمایش; زاویه دید مناسب برای هر کاربر به راحتی قابل تنظیم است.

از سوی دیگر;  به واسطه وجود پایه قابل نصب بر روی دیوار در این محصول; در مکانهای کوچک می توان فضای باز بیشتری بر روی میز کار خود ایجاد نمود.ِ

این مانیتور برای اتصال به کامپیوترها و سخت افزارهای مختلف از یک  Display port; یک Mini Display Port; دو پورتMHL/HDML; یک پورت USB 3.0 downstream و یک پورت USB 3.0 upstream و یک پورت خروجی صدا پشتیبانی می کند.

به راحتی میتوان تلفن هوشمند یا تبلت را از طریق یکی پورت USB به این مانیتور متصل کرده و آن را شارژ نمود.

ابعاد این مانیتور با احتساب پایه  ۶۱٫۲*۲۰٫۵۷ * ۴۰٫۸۹  سانتی متر می باشد.

این محصول مطابق با آخرین استانداردهای زیست محیطی و مصرف بهینه انرژی طراحی و ساخته شده و  به واسطه بهره گیری از  تکنولوژی PowerNap ; در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

منبع:  www.bhphotovideo.com

 

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی