مانیتور Dell E2416H 24” LED – زیگورات تکنولوژی

مانیتور Dell E2416H  24” LED

این مانیتور Dell دارای صفحه نمایشی 24 اینچی با رزولوشن 1920×1080 با کیفیت Full HD و زوایای دید مختلف است و با پشتیبانی از  7/16 میلیون رنگ با وسعت Gamunt %85 به همراه زاویه دید افقی 170 درجه و زاویه دید عمودی 160 درجه، تصاویری شفاف با وضوح کامل به  نمایش می گذارد.

از دیگر ویژگیهای این مانیتور می توان به کیفیت ساخت بالا; زمان پاسخ دهی کم (5ms) وکنتراست بالا(1000:1) اشاره کرد.

نوع پنل به کار رفته در این مانیتور، NT می باشد; روشنایی تصویر 250 cd/m2 در این مانیتور باعث توان سازگاری بالای آن با شرایط نوری مختلف شده و لذا همواره تصویر شفاف و براقی به نمایش می‌گذارد.

این محصول عملکرد و کارایی قابل اعتمادی دارد و مانند بسیاری از محصولات کمپانی دل;  سازگار با محیط زیست و مصرف بهینه انرژی و مطابق با جدیدترین استانداردهای زیست محیطی طراحی شده است. در واقع مانیتور های دل از نظر مصرف انرژی در بهینه ترین حالت طراحی شده اند و دارای تکنولوژی Power NAP می باشند، این تکنولوژی باعث می شود زمانی که مانیتور مورد استفاده نیست یه طور خودکار به حالت Sleep برود. از سوی دیگر مواد استفاده شده در ساخت آن سازگار با محیط زیست است به طوری که در ساخت این مانیتور از شیشه بدون گاز آرسنیک و با پنل LED  بدون جیوه استفاده شده و برد آن مقاوم در برابر شعله   (BFR)  ساخته شده است; همچنین 25 درصد از بدنه و شاسی آن از پلاسیتک های بازیافتی می باشد.

از دیگر قابلیت های این مانیتور; امکان نصب با پایه ای جداگانه روی دیوار است و نیز دکمه های کنترلی زیبای آن که راحتی استفاده با گزینه های انتخابی متعدد را در اختیار شما قرار خواهد داد.

با داشتن دو  خروجی VGA  و Display port ; به راحتی قابل اتصال به کامپیوترهای قدیم و جدید می باشد.

منبع:  www.newegg.com

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی