مانیتور Dell E2016H LED – زیگورات تکنولوژی

مانیتور Dell E2016H LED

یکی دیگر از مانیتورهای واید اسکرین کمپانی دل; مانیتور Dell E2016H LED می باشد که با  صفحه نمایش ال سی دی 5/19 اینچی و کیفیت تصویر HD عملکرد پیشرفته ای از خود نشان می دهد. این مانیتور دارای  نسبت تصویر 16:9 و رزولوشن 1600 * 900 بوده و با پشتیبانی از  7/16 میلیون رنگ قابل نمایش، تصاویر، اسناد،  صفحات گسترده اکسل و کلیه فایلها و نرم افزارهای مورد نظر را با وضوح افزایش یافته ای نشان می دهد. نوع پنل به کار رفته در این مانیتور TN می باشد و از زمان پاسخ دهی 5 میلی ثانیه برخوردار است و لذا این اطمینان حاصل می شود که هنگام مشاهده ویدئوها درجه تیرگی و عدم شفافیت کاهش می یابد و زاویه دید بالای این مانیتور ( افقی 160 درجه و عمودی 170 درجه) باعث می شود; تصویر واضح و روشنی در زوایای مختلف حتی زوایای تند مشاهده گردد.

نور پس زمینه LED باعث کنتراست بالا (1:1000) ، روشنایی عالی وکمترین میزان  مصرف برق در این مانیتور شده است.

روشنایی تصویر 250 کاندلا بر مترمربع (250 cd/m2)در مانیتور  E2016 H; از آن مانیتوری ساخته‌است که توان سازگاری بالایی با شرایط نوری مختلف دارد; همواره تصویر شفاف و براقی به نمایش می‌گذارد.

پشت این مانیتور یک پورت VGA و یک پورت DisplayPort وجود دارد که به واسطه آنها به راحتی می توان مانتیتور را به کامپیوترهای قدیمی و جدید وصل نمود.

این مانیتور با احتساب پایه دارای ابعاد 18.6 * 6.6 * 14.5  اینچ  و وزن 2.67 kg می باشد.

دسترسی به کلیدهای پاور، تنظیم روشنایی، کنتراست و سفارشی کردن حالت نمایش مانیتور از جلوی پنل آن به راحتی امکان پذیر است.

مانیتور E2016 H قابلیت نصب بر روی پایه یا روی دیوار را دارد; پس از نصب بر روی پایه، تغییر شیب صفحه نمایش به راحتی امکانپذیر است  و لذا آسایش و راحتی را برای کاربر به امرمغان می آورد.

منبع:  www.dateks.lv/en

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی